Sports

Likti pamati pludmales sporta centra “Brazīlija” jaunajai ēkai Mārupē

13.12.2018.

Šodien, 13. decembrī, Mārupes novadā pludmales sporta centra "Brazīlija" jaunās ēkas pamatos svinīgi tika iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm.

Svinīgajā notikumā piedalījās “Brazīlijas” idejas autors Andris Blaka, Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, jaunā kompleksa projektētājs un būvnieks.

DSC_4048.JPG

DSC_4060.JPG

DSC_4066.JPG

DSC_4082.JPG

DSC_4106.JPG

"Pirms deviņiem gadiem izveidojām pirmo "Brazīliju", un bijām pirmie, kas parūpējās par pludmales smiltīm ziemā. Tagad būsim pirmie, kuri uztaisīs pludmales sportiem domātu halli, kas ir speciāli projektēta, lai viss būtu piemērots treniņiem, spēlēm un starptautiskām sacensībām," teica Andris Blaka.

Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs: “Man ir patiess prieks par pludmales volejbola centra “Brazīlija” ienākšanu Mārupes novadā. Mārupe ir viens no jaunākajiem un bērniem bagātākajiem novadiem Latvijā. Mums ir daudz jaunu ģimeņu un bērnu, sportistu, kuriem būs vēl viena vieta, kurā kvalitatīvi un aktīvi pavadīt brīvo laiku un uzturēt sportisko garu.”

Vēstījuma kapsulu nākamajām paaudzēm palīdzēja iemūrēt Olimpisko spēļu dalībnieki Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī viena no labākajām pasaules jaunajām pludmales volejbolistēm, “Brazīlijas” audzēkne Tīna Graudiņa.

Vēstījuma kapsulā tika ievietots jaunās “Brazīlijas” projekts, tikko sarakstītā un pagaidām vēl nepublicētā Latvijas pludmales volejbola vēsture, kā arī vēstule nākamajām paaudzēm.

Jaunā "Brazīlija" būs modernākais pludmales sporta centrs Baltijā. Tas piedāvās apmeklētājiem sešus pludmales laukumus, ko savā starpā dalīs volejbolisti un tenisisti. Tāpat būs pieejami arī āra laukumi. Netiks aizmirsts arī par citiem “Brazīlijas” apmeklētājiem – ģimenēm un bērniem. Jaunuzceltajā hallē viņiem būs jauni pārsteigumi – Latvijā vēl neredzētas tehnoloģiskas un interaktīvas izklaides.

Jaunais pludmales sporta centrs "Brazīlija" atradīsies Mārupes novadā "Lavandās", netālu no vietas, kur atradās iepriekšējā halle ar tādu pašu nosaukumu. Plānots, ka jaunā "Brazīlija" tiks uzbūvēta līdz 2019.gada pavasarim.