Sabiedrība

Valsts policijas koledža aicina pieteikties mācībām divās izglītības programmās

10.07.2024.

Policija meklē Tevi Mārupē!

Valsts policijas koledža ir uzsākusi reflektantu uzrunāšanas kampaņu “Policija meklē Tevi". Kampaņas mērķis ir iedrošināt un motivēt vidusskolu absolventus un personas līdz 40 gadu vecumam atklāt sevī policistu un realizēt savu potenciālu.

Ir cilvēki, kuri klasē, darbā un dzīvē ir tendēti uz labu un palīdzēšanu citiem. Tie ir cilvēki, kuri ir sabiedriski aktīvi, demonstrē savu labo gribu, ir uzņēmīgi un atbildīgi pret to, ko dara. Tieši šādus cilvēkus Valsts policijas koledža kampaņā “Policija meklē Tevi!” vēlas uzrunāt un aicina pievienoties saliedētai un motivētai komandai, kuras misija ir rūpēties par līdzcilvēkiem.

Valsts policijas koledža piedāvā studijas divās izglītības programmās:

  • Īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmā “Policijas darbs”, kuru VPK īsteno iekšējās drošības akadēmijas ietvaros, un tās mācību ilgums ir 2,5 gadi, bet iegūstamā kvalifikācija - Valsts policijas jaunākais virsnieks;
  • Arodizglītības programmā “Policijas darbs”, kuras mācību ilgums ir 10 mēneši un iegūstamā kvalifikācija Valsts policijas jaunākais inspektors.

Dokumentu iesniegšana studijām Valsts policijas koledžā norisinās no šī gada 8. līdz 21. jūlijam, tādēļ izvērtē savas stiprās īpašības un pievienojies 2024./2025. mācību gada kadetu pulkam un kļūsti par policistu.

Policija meklē Tevi!

Plašāk par studiju iespējām un dokumentu iesniegšanu iespējams uzzināt policists.lv

 

Zils fons un balti dzeltens teksts par uzņemšanu policijas koledžā

Zils fons un balti dzeltens teksts par uzņemšanu policijas koledžā