Sabiedrība

Atbalstīts projekts “Pilsoniskās sabiedrības aktivizēšana “Pierīgas partnerībā””

03.06.2020.

Latvijas valsts budžeta finansētā programma “NVO fonds” atbalstījusi projektu “Pilsoniskās sabiedrības aktivizēšana “Pierīgas partnerībā””. Pusgada griezumā – no maija līdz oktobrim – biedrības “Pierīgas partnerība” teritorijā tiks īstenotas šādas aktivitātes: 

  1. NVO punkta stiprināšana, atbalstot, konsultējot nevalstiskās organizācijas, kurām nepieciešams atbalsts, un stāstot sabiedrībai par tām, kuras sniedz savu pienesumu Olaines, Mārupes un Babītes novadam ar savu aktīvo darbību. 
  2.  Bezmaksas meistarklases par medijpratību, bezmaksas digitālajiem rīkiem, videomontāžas pamatiem, kopienas stiprināšanu un interešu aizstāvību.
  3. Projektu vadības apmācību cikls iesācējiem, lai pilnveidotu Mārupes, Olaines, Babītes iedzīvotāju prasmes, iniciatīvu un iesaisti ideju attīstīšanā un īstenošanā.
  4. Teritorijas jauniešu aktivizēšana un iesaistīšana aktivitātēs, tajā starpā tiks organizētas divu dienu apmācības “Pieredzes lidojums”, lai rosinātu atšķirt viltus ziņas, veidot kvalitatīvu saturu internetvidē, publicēt informāciju, kas nesatur personas datus, izvairīties no kibernoziegumiem internetā.

pp

Ja esi dibinājis jaunu nevalstisko organizāciju vai vēlies pastāstīt Olaines, Mārupes un Babītes novadu iedzīvotājiem par savas organizācijas darbību, ja esi jaunietis, vēlies iesaistīties un sniegt pienesumu savai teritorijai un tās attīstībai, ja tev ir ideja un nepieciešams atbalsts tās īstenošanai, sazinies ar “Pierīgas patnerības” pārstāvjiem, rakstot uz info@pierigaspartneriba.lv.

 

Sagatavoja:

Tīna Žmuida

Biedrības “Pierīgas partnerība”

komunikācijas speciāliste

tina@pierigaspartneriba.lv