Sabiedrība

Apbalvoti skolēnu mācību uzņēmumi

24.05.2017.

Šogad ceturto gadu pēc kārtas Mārupes vidusskolā 18. maijā notika  skolēnu mācību uzņēmumu  (SMU) konkurss, kurā piedalījās septiņi SMU. Žūriju pārstāvēja uzņēmēji no biedrības “Mārupes uzņēmēji”, Mārupes novada Domes uzņēmējdarbības attīstības konsultante Liena Ādamsone un skolotāja Līga Lagzdkalne. Žūrija uzklausīja SMU prezentācijas, kurās jaunieši stāstīja par biznesa ideju, veiktajiem ekonomiskajiem aprēķiniem, produkta/pakalpojuma realizēšanas veicināšanas pasākumiem, rādīja pašu izveidoto logo un izstrādātos prototipus.

Šajā konkursā 1. vietu ieguva Paula Marija Romanovska un Monta Pērkone ar SMU “Angas čības”, kas realizē vecmāmiņas izgatavotas čības, 2. vietu ieguva Patrīcija Lidere, Alise Kuzņecova un Daniela Kuzņecova ar SMU “Dabas rota”, kas piedāvā hennas zīmējumus uz ādas, 3. vietu ieguva Laura Andriana Indriksone, Marta Nikola Zīle un Patrīcija Vēvere ar SMU “Forest signs”,  kas piedāvā no dabiska koka izgatavotus virtuves paliktņus traukiem, klēpju datoriem u.c.

Veicināšanas balvu no Mārupes novada Domes par otrreizēju izejvielu izmantošanu čību izgatavošanā (aprites ekonomiku) un plānoto sociālās uzņēmējdarbības veikšanu ieguva SMU “Angas čības”.

Mārupes vidusskolā notikušais  skolēnu mācību uzņēmumu  konkurss

Mārupes novada Domes uzņēmējdarbības attīstības konsultante Liena Ādamsone un veicināšanas balvas ieguvējas, SMU "Angas čības" pārstāves Monta Pērkone un Paula Marija Romanovska.

Vēlamies pateikties uzņēmējiem: Evitai Sondorei, Silvai Jeromanovai-Maurai, Normundam Čiževskim, Silvestram Savickim, Robertam Muhametšinam, Laurai Karnītei un biedrības "Mārupes uzņēmēji" administratīvai vadītājai Ilzei Bemberei.