Sabiedrība

Aicinām darbā projektu vadītāju Pašvaldības īpašumu pārvaldē

11.01.2024.

Mārupes novada Pašvaldības īpašumu pārvaldē

uz nenoteiktu laiku aicina darbā

PROJEKTU VADĪTĀJU

Galvenie darba pienākumi:

  • projektēšanas un būvniecības attīstības projektu virzība Mārupes novada teritorijā;
  • projektēšanas un būvniecības darbu organizēšana, risinājumu skaņošana (tai skaitā projektēšanas uzdevumu, tehnisko specifikāciju sagatavošana), piedalīšanās iepirkumu komisijās un noslēgto līgumu izpildes uzraudzība;
  • tehnisko projektu dokumentācijas un risinājumu pārbaude, analizējot iespējamos projekta riskus;
  • būvdarbu izmaksu plānošana;
  • regulāra projektu virzības kontrole, būvdarbu uzraudzīšana un progresa novērtēšana;
  • pašvaldības kā pasūtītāja pārstāvēšana projektu realizācijas laikā gan būvsapulcēs, gan būvlaukumā;
  • pašvaldības pārziņā esošo būvniecības projektu realizācija saskaņā ar būvniecību reglamentējošo aktu prasībām;
  • nestandarta inženiertehnisko problēmu risināšana.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība projektu vadībā, uzņēmējdarbībā vai inženierzinātnēs;
  • darba pieredze būvniecības procesu projektu vadītāja amatā;
  • zināšanas par būvniecības procesa kārtību, Būvniecības informācijas sistēmu (BIS) un būvniecību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, PowerPoint) zināšanas;
  • pārzināt ar darbības jomu saistītos normatīvos aktus;
  • prasme sagatavot dokumentus saskaņā ar lietvedības prasībām;
  • prasme plānot un organizēt savu darba procesu, komunikācijas prasme un orientācija uz attīstības un noteiktā mērķa sasniegšanu. Spēt argumentēt savu viedokli, labas sadarbības un prezentācijas prasmes par savā kompetencē esošajiem jautājumiem.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • normālu darba laiku – 40 stundas nedēļā ar daļēji attālināta darba iespējām;
  • mēnešalgu no 1800 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas – veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un citus motivējošus elementus.

Darba vietas adrese: Centra iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.

Pieteikuma vēstuli un dzīvesgaitas aprakstu (CV)  ar norādi “Projektu vadītājs” sūtīt līdz 2024. gada 30. janvārim uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Datu apstrādes pārzinis Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.