Sabiedrība

Aicinām darbā energopārvaldnieku

11.01.2024.

Mārupes novada Pašvaldības īpašumu pārvaldē

uz nenoteiktu laiku aicina darbā

ENERGOPĀRVALDNIEKU

Galvenie darba pienākumi:

  • organizēt energopārvaldības sistēmas ieviešanu, uzturēšanu un pilnveidošanu novadā;
  • plānot un veikt regulārus iekšējos auditus energopārvaldības sistēmas uzturēšanai;
  • veikt patēriņu datu analīzi un to atbilstību vidējām līmeņa atzīmēm;
  • piedalīties projektu sagatavošanā un īstenošanā, kas saistīti ar energopārvaldības īstenošanu pašvaldības īpašumos;
  • izstrādāt tehniskās specifikācijas iepirkumu veikšanai, piedalīties iepirkumu komisijās un uzraudzīt  noslēgto līgumu izpildi;
  • veikt energodatu monitoringu, apstrādi un analīzi energopārvaldības sistēmas sertifikācijas sagatavošanai;
  • piedalīties pašvaldības ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāna izstrādē, nodrošināt enerģētikas rīcības plānā paredzēto aktivitāšu īstenošanu;
  • sniegt priekšlikumus pašvaldības energoinfrastruktūras attīstības, pilnveidošanas vai uzturēšanas projektiem;
  • līdzdarboties pašvaldības energoefektivitātes projektu īstenošanā;
  • nodrošināt pašvaldības iestāžu atbildīgo darbinieku apmācību un konsultēšanu  energoresursu  patēriņa ekonomijas jautājumos.

Prasības pretendentiem:

  • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība ekonomikā, enerģētikā, būvniecībā vai inženierzinātnēs (apmācību kurss, kas ietver ilgtspējīgas enerģijas sektora apsaimniekošanas jautājumus, tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • pieredze energopārvaldības sistēmas ieviešanā un energoaudita veikšanā (tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • vēlams energoauditora sertifikāts (tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • zināšanas par energopārvaldības jautājumiem un energoefektivitāti;
  • prasme veikt enerģētikas izmaksu ietekmējošo faktoru analīzi;
  • vīzija un redzējums, kā risināt ar energoplānošanu saistītos jautājumus pašvaldībā;
  • vēlama pieredze darbā ar BMS sistēmām, to darbības principu pārzināšana un pārvaldības prasmes (tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī un/vai citas ES oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
  • prasme sagatavot dokumentus saskaņā ar lietvedības prasībām;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmatūra), informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; BIS (ERIS sistēma);
  • teicamas komunikācijas prasmes, atsaucība, iniciatīva un pozitīva attieksme;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • normālu darba laiku – 40 stundas nedēļā ar daļēji attālināta darba iespējām;
  • mēnešalgu no 1800 eiro pirms nodokļu nomaksas atbilstoši profesionālajai pieredzei, prasmēm un zināšanām;
  • sociālās garantijas – veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un citus motivējošus elementus.

Darba vietas adrese: Centra iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.

Pieteikuma vēstuli un dzīvesgaitas aprakstu (CV)  ar norādi “Energopārvaldnieks” sūtīt līdz 2024. gada 30. janvārim uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar piemērotākajiem kandidātiem.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Datu apstrādes pārzinis Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.