Sabiedrība

Aicinām darbā būvinženieri

11.01.2024.

Mārupes novada Pašvaldības īpašumu pārvaldē

uz noteiktu laiku aicina darbā

BŪVINŽENIERI

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot, vadīt un uzraudzīt pašvaldības būvniecības projektu plānošanas, projektēšanas, būvniecības un nodošanas ekspluatācijā procesus saskaņā ar būvniecību reglamentējošo aktu prasībām;
  • pārstāvēt pašvaldību kā pasūtītāju projektu realizācijas laikā gan projektēšanas sapulcēs gan būvsapulcēs būvobjektos;
  • veikt regulāru projektu virzības kontroli un progresa novērtēšanu;
  • izstrādāt projektēšanas uzdevumus, tehniskās specifikācijas, piedalīties iepirkumu komisijās un uzraudzīt  noslēgto līgumu izpildi;
  • risināt nestandarta inženiertehniskās problēmas;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt sava darba izpildi noteiktajā termiņā.

Prasības pretendentiem:

  • nozarei atbilstoša augstākā izglītība, par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze specialitātē vismaz trīs gadus un darbs pašvaldības iestādē;
  • zināšanas par būvniecības procesa kārtību, Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) un būvniecību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, PowerPoint, AutoCAD) zināšanas;
  • prasme sagatavot dokumentus saskaņā ar lietvedības prasībām;
  • prasme plānot un organizēt darba procesu;
  • teicamas komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • normālu darba laiku – 40 stundas nedēļā ar daļēji attālināta darba iespējām;
  • mēnešalgu no 1800 līdz 2300 eiro pirms nodokļu nomaksas atbilstoši profesionālajai pieredzei, prasmēm un zināšanām;
  • sociālās garantijas – veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un citus motivējošus elementus.

Darba vietas adrese: Centra iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.

Pieteikuma vēstuli un dzīvesgaitas aprakstu (CV)  ar norādi “Būvinženieris” sūtīt līdz 2024. gada 30. janvārim  uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Datu apstrādes pārzinis Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.