Sabiedrība

Aicinām atzīmēt Lāčplēša dienu Mārupes novadā

11.11.2019.

2019. gada 11. novembrī aprit 100 gadi kopš Latvijas Bruņotie spēki Rīgā sakāva Bermonta armiju. Par šī gada valsts svētku vērtībām izvēlētas varonība un drosme, aicinot līdzās dzīvības glābējiem un valsts brīvības sargiem īpaši godināt arī mūsdienu Latvijas varoņus – cilvēkus, kuri, nereti spītējot grūtībām, izvēlas savu darbu darīt ar lepnumu un degsmi.

lācplēšdiena

Šodien, 11.novembrī, Latvijas Brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas dienā, aicinām mārupiešus uz Lāčplēša dienai veltītiem pasākumiem Mārupes novadā. Šogad gaidāmi gan piemiņas brīži, gan sadziedāšanās pie Mārupes Valsts ģimnāzijas un jau tradicionālajā lāpu gājiens līdz Mārupes kapiem. Dienas izskaņā Mārupes Kultūras namā viesosies Juris Pavītols ar dēlu un priecēs klātesošos ar Latviešu spēka dziesmām.

plkst. 11.00 Jaunmārupē, pie golfa kluba "Viesturi" notiks piemiņas brīdis pie piemiņas akmens latviešu karavīriem un jauna piemiņas akmens atklāšana

plkst. 17.00 Dziesmots brīdis pie Mārupes Valsts ģimnāzijas un pulcēšanās Lāčplēša dienas lāpu gājienam. Aicina Mārupes novada dome sadarbībā ar Nacionālās Apvienības Mārupes nodaļu!

Lāpu gājiena laikā no 17.30 līdz 18.00 posmā no Mārupes Valsts ģimnāzijas līdz Mārupes kapiem tiks slēgta auto satiksme!!!

Plkst. 17.30 Lāpu gājiens uz Mārupes kapiem

Plkst. 18.00 Piemiņas brīdis pie Mārupes kapiem 

Plkst. 19.00 Svētku koncerts "Spēka dziesmas" Mārupes kultūras namā - uzstājas mūziķis, LĪVU dibinātājs, JURIS PAVĪTOLS ar dēlu MATĪSU PAVĪTOLU