Sabiedrība

Aicina uz bezmaksas ekskursiju uz Siguldu

15.09.2020.

Mācību centrs "MC Alfa-mācību centrs" sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departaments Projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina arī Mārupes novada iedzīvotājus uz bezmaksas ekskursijām  personām vecumā 55+ .

Sigulda ir vieta Gaujas senlejas malā. Sigulda ir vieta, kurā satiekas Gaujas valdonīgie ūdeņi un dolomīta zemes spēks, veidojot neatkārtojamu vietu, kas iemantojusi iesauku “Vidzemes Šveice”. Varbūt tieši tāpēc Siguldā ir lielākais olimpiešu īpatsvars pilsētas iedzīvotāju vidū visā pasaulē. Kaut gan pakalpīgais internets zinās teikt, ka kāds Norvēģijas troļļu ciematiņš to apstrīd. Varbūt tieši tāpēc vācu bruņinieki šeit izbūvēja veselas trīs pilis, lai apkārtnē būtu mierīgāk. Un jauno miestu nosauca par Siege wald jeb to mežu, kur uzvara turēta. Varbūt tieši tāpēc Gūtmaņala liek sveštautiešiem brīnīties par latviešu lepnumu. Varbūt tieši tāpēc Turaidas dārzus jau senie lībieši dēvēja par paša Dieva dārziem.

  • Izbraukšana:  22.09.2020. plkst. 9:00 Aspazijas bulvāris 5, Rīga.
  • Atgriešanās:  aptuveni plkst. 17:00 Aspazijas bulvāris 5, Rīga.

Programma: Siguldas pils apskate - Radošās darbnīcas Siguldas pils dārzā - Viktora vēstules un Siguldas spieķu darbnīca - Pusdienas - Gūtmaņa alas apmeklējums - Turaidas muzejrezervāta apmeklējums.

 ! Lūdzam iedzīvotājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt ekskursiju, ja ir kādi saslimšanas simptomi vai slikta pašsajūta, kā arī iedzīvotājiem ar hroniskām slimībām izvērtēt nepieciešamību piedalīties ekskursijās.

 Pakalpojums tiek nodrošināts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/021 (PVS ID 3634) “Mēs par veselīgu Rīgu!”  ietvaros.

Brauciet līdzi un piedzīvojiet interesantus un emocionālus brīžus!

ekskursijas