Sabiedrība

29.augustā novada sporta spēles Skultē

27.08.2015.

Vasaras noslēgumā, 29.augustā, otro gadu pēc kārtas Mārupes novada Skultes stadionā norisināsies sporta spēles futbolā, basketbolā, volejbolā un dažādās atrakcijās. Dalībai gan individuālajās, gan komandu disciplīnās gaidīts ikviens mārupietis – ar draugiem, ģimenes, kaimiņi un organizācijas!

Ņemot vērā pagājušā gada lielo iedzīvotāju atsaucību dalībai sporta spēlēs, šogad tās tiek rīkotas atkal, lai popularizētu aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un kopīgiem spēkiem radītu pozitīvas emocijas. Spēļu norise paredzēta Skultes stadionā, Skultes ielā 20, ar reģistrāciju sacensībām no plkst.10.00 un atklāšanu plkst.11.00.

Mērošanās spēkiem notiks futbolā 6:6, ielu basketbolā 3:3, volejbolā 4:4, kā arī individuālajās disciplīnās – lēcienos ar aukliņu, atspoles skrējienā un šautriņu mešanā. Sacensībās aicināti piedalīties Mārupes novada iedzīvotāji, kā arī komandas no citiem novadiem.

PIETEIKŠANĀS
Iepriekšēji pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesūta līdz 1.augustam Mārupes sporta centra futbola trenerim un sacensību galvenajam tiesnesim Agrim Kokorevičam: e-pasts agris_ko@inbox.lv, tel. 26348391.

Plašāka informācija sporta spēļu NOLIKUMĀ

skulte sporta speles2