15. maijā Tīrainē | "Mārupes novada senioru diena 2024"

Tīraines stadionā (Tīrainē, Viskalnu ielā 7)

15. maijā plkst. 10.00 "Mārupes novada senioru diena 2024"

Tīraines stadionā (Tīrainē, Viskalnu ielā 7)

 

Ierašanās,  dalībnieku  reģistrācija no plkst. 9.00 līdz 9.45.

Noslēguma svinīgais pasākums  un apbalvošana plkst. 13.00.


"Mārupes novada senioru dienā 2024"  var piedalīties Mārupes novada seniori un ciemiņi no Olaines novada.

Dalībnieku  skaits  komandā  - 10 līdz 12 cilvēki. Apģērbs – sporta tērps un ērti apavi sportošanai. Komandām ir jāsagatavo dalībnieku vizuālais noformējums – komandas krāsa vai cits vienojošs akcents. Iepriekš jāsagatavo komandas sveiciens pārējiem sacensību dalībniekiem.

Vārdiskie pieteikumi  un dalībnieku kartiņas jāsūta uz e-pasta adresi  kaspars.skepasts@inbox.lv līdz  30. aprīļa  plkst. 10.00. 

Pieteikuma forma

"Mārupes novada senioru dienu 2024" organizē Mārupes Sporta centrs sadarbībā ar Mārupes novada senioru labdarības biedrību. Sacensības  atsevišķās disciplīnās vada tiesnešu  kolēģija/ galvenie  tiesneši – Kaspars Šķepasts un Rolands Rullis.

Plakats

Sporta dienas  programma

Vasaras biatlons

Piedalās visi komandas dalībnieki. Katrs dalībnieks veic distanci, kuras laikā ir jāveic šāvieni (mešana ar šautriņām) pa baloniem. Par katru netrāpīto metienu jāveic soda aplis. Uzvar komanda, kura paveic uzdevumu visātrāk. 

Gaisa pavēlnieks

Piedalās visi komandas dalībnieki. Katram dalībniekam tiek iedots kokteiļa salmiņš. Ar gaisa palīdzību dalībniekam jāpārvieto papīra lapiņa no punkta A uz punktu B un jānodod stafete nākamajam komandas dalībniekam. 

Makšķerēšana

Makšķerē visa komanda. Dalībniekam tiek iedota makšķere ar magnētu. Uzdevums  - pēc iespējas ātrāk izmakšķerēt visus priekšmetus.

Mīkstais riņķis

Piedalās desmit dalībnieki. Komanda sadalās pāros. Pārim tiek iedots mīkstais riņķis, kurā abi dalībnieki iekāpj. Pēc starta signāla pāris veic uzdevumu kopā. Pēc uzdevuma veikšanas nodod riņķi nākamajam komandas pārim. Uzvar komanda, kura paveic uzdevumu visātrāk. 

Lidojošie šķīvīši

Metienus izpilda visi komandas dalībnieki, katram viens izmēģinājuma metiens un pieci ieskaites metieni no norādītās metienu atzīmes. Komandas dalībnieku kopā gūtos punktus saskaita kopā. Komandā desmit dalībnieki.

Lielais palags

Komandā desmit dalībnieki. Daļa komandas tur audumu, kurā ir divi caurumi punktu gūšanai. Uzdevums - nogādāt bumbu punktu gūšanas caurumā, kustinot palagu.

Ping-Pong

Komandā desmit dalībnieki. Galda tenisa bumbiņu mešana mērķī. Katram dalībniekam 3 x 5 metieni.

Veiklās rokas

Komandā desmit dalībnieki. Katram pārim tiek iedota viena virve. Nostiepjot virvi virs spaiņa, ar roku kustībām jānogādā bumbiņu spainī. Brīvie dalībnieki liek bumbiņas uz striķiem.

Padod tālāk

Komandā visi dalībnieki. Katram dalībniekam tiek iedota daļa no plastmasas notekcaurules. Visi sastājās rindā un ar caurulēm izveido ceļu bumbiņai. Pirmais dalībnieks sāk ripināt bumbiņu. Kā bumbiņa ir šķērsojusi pirmā dalībnieka cauruli, dalībnieks dodas uz rindas sākumu un turpina ceļu bumbiņai.

Nolikums