Kultūra

Biznesa Vēstniecība, projektu konkursa “Mārupe mūsu mājas 2020” ietvaros, 1. jūnijā aicina uz prof. Anatolija Danilāna lekciju KLĀTIENĒ

25.05.2020.

Projekta "Mārupe - mūsu mājas 2020" ietvaros biedrība “Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Mārupes novada domi aicina pieteikties bezmaksas lekcijai “Veselīga uztura pamati”. Pasākumu finansē Mārupes pašvaldība.

Lekciju vadīs prof. Anatolijs Danilāns, kurš ir Rīgas Stradiņa Universitātes Iekšķīgo slimību katedras profesors, gastroenterologs, Latvijas Gastroenterologu asociācijas prezidents un vairāku grāmatu autors. Lekcijas laikā profesors dalīsies ar padomiem, kā ēst "gudri', kas ir katra organisma lielākais "ienaidnieks", kā arī par ilgas un laimīgas dzīves laimes atslēgu - balansu un mērenību.

Lai arī sākotnēji bijām plānojuši, ka šo lekciju vēlēsies apmeklēt liels interesentu loks, tomēr esošajos apstākļos, klātienē aicinām piedalīties 20 personas - 1. jūnijā plkst. 17.00 “Biznesa Vēstniecībā”, Jelgavas ceļš 3, Tīraine.

Pieteikšanās OBLIGĀTA, aizpildot pieteikuma anketu www.biznesavestnieciba.com.

Attiecīgi, tie, kuri pirmie pieteiksies varēs piedalīties klātienē. Lekcija tiks filmēta un galvenā esence par veselīga uztura pamatiem būs pieejama ikvienam Biznesa Vēstniecības Facebook lapā un Youtube kanālā.

foto