Uzmanību, gatavību, starts fotokonkursam!

01.06.2022.

Laižam gaisā šīs vasaras košāko konkursu “Tavs vasaras fotopiedzīvojums”! Nav svarīgi, vai esi profesionāls fotogrāfs, vai arī fotografēšana ir tikai Tavs hobijs, jo piedalīties var ikviens fotoentuziasts. Iepazīsties ar konkursa nolikumu ŠEIT,

meklē piedzīvojumus Mārupes novadā, fiksē tos aizraujošās fotogrāfijās un iesūti mums!

Fotogrāfijas tiks vērtētas četrās kategorijās: ūdens, zeme, pilsētvide, dzīvā daba. Tām jābūt uzņemtām Mārupes novadā pēc šī gada 1. janvāra.

Fotogrāfiju atlase notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā fotogrāfijas vērtēs komisija, kurā ir gan pašvaldības, gan nozares pārstāvji. Fotogrāfijas, kuras saskaņā ar nolikumu būs izvirzītas uz otro kārtu, šī gada septembrī tiks publiskotas četrās tematiskās galerijās pašvaldības Facebook profilā, nododot sekotāju balsojumam.

Tie autori, kuru fotogrāfija saņems visvairāk “patīk” katrā kategorijā, saņems vērtīgu balvu no mūsu lieldrauga SIA “Master Foto”! Vai nebūtu lieliski rudeni iesākt, piemēram, ar jaunu Gomatic McKinnon 21L fotosomu 145 eiro vērtībā?

Fotogrāfijas vērtēs arī mūsu draugi SIA “Canvas Way” un SIA “PH Print”, katrs piešķirot simpātiju balvu – 25 eiro dāvanu karti katrā kategorijā. Tā ir brīnišķīga iespēja papildināt interjeru ar kanvu. Kuru no savām fotogrāfijām Tu vēlētos redzēt pie sienas?

Savukārt mūsu pašu novadnieki - SIA “Lāči” izvēlēsies savu favorītu katrā kategorijā, dāvinot gardo valriekstu  torti! Salds baudījums jebkuram kārumniekam! 

Starp visiem publiskajam vērtējumam nodoto fotogrāfiju autoriem tiks izlozēta kaste ar tepat Pērnciemā ražotajiem “Long chips”, kurus dāvina SIA “Pērnes L”.

Fotokonkurss tiek organizēts ar mērķi iesniegtās fotogrāfijas izmantot novada mārketinga aktivitātēm – tūrisma, reprezentācijas materiāliem, mājaslapas un sociālo tīklu kontu noformēšanai.

Uz satikšanos piedzīvojumos!

Sabiedrības iesaistes un mārketinga nodaļa

konkurss