PII "Zeltrīti" aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

06.03.2024.

Mārupes novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti aicina darbā

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (uz pilnu slodzi – 40 h nedēļā)

Darba vietas adrese  – Gaujas iela 41, Mārupe, Mārupes novads.

Darba pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei;
  • plānot un realizēt pedagoģisko darbu saskaņā ar iestādē realizējamo pirmsskolas izglītības programmu;
  • nodrošināt izglītojamo adaptāciju izglītības iestādē, sadarboties ar iestādes izglītojamo vecākiem;
  • pilnveidot iestādes attīstošo vidi atbilstoši amata aprakstam, savas profesionālās kompetences u.c.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstoša pedagoģiskā izglītība (var būt students), vēlama pieredze darbā pirmsskolā;
  • aicinājums strādāt ar bērniem;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu, labas komunikācijas spējas darbā ar bērniem, sadarbībā ar vecākiem un kolēģiem;
  • augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • darbu mūsdienīgā iestādē un pašvaldībā, kura atbalsta izglītību;
  • stabilu ikmēneša atalgojumu - 1656 eiro par slodzi pirms nodokļu nomaksas;
  • piemaksas un sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika u.c.;
  • iespēju pilnveidot profesionālās kompetences, t.sk. ES izglītības projektos un Ekoskolu programmā.

Par mums vairāk: www.zeltriti.lv un https://www.facebook.com/PIIZeltriti

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: zeltriti@marupe.lv, tālruņa numuri saziņai: 67606210, 26532869, 27843904

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc CV izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju.

Satiksme no Rīgas: 25. maršruta autobuss vai 5435. mikroautobuss līdz pieturai “PII Zeltrīti”.