Jaunmārupes motokross aizvadīts ar īstām cīņām par uzvarām

11.10.2019.

Ar saulainu dienu un lielu skatītāju pulku sestdien, 5. oktobrī, tika aizvadīts jau otrais  Lielais Mārupes Motokross 2019.

Šis motokross ir īsta torte ar super odziņu virsotnē, divkārtēju Eiropas čempionu, 2019. gada Pasaules vicečempionu Edvardu Bidzānu motobraucēju vidū. Kas var būt garšīgāks par šādu motokrosu, teiktu kāda populāra persona. To arī novērtēja skatītāji, kad devās mājup pēc labi pavadīta laika Jaunmārupē, "Vilciņu " motocentrā. Jā, te bija ko redzēt!

d

No piecām valstīm - Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas , 140 dalībnieku bija ieradušies , lai cīnītos par skaistajiem kausiem, ko finansējot atbalstīja Mārupes novada dome.

Pašā jaunākajā grupā Rūķīšos (bērni līdz 6 gadiem) cīnījās 16 maziņie sportisti, no kuriem jaunākajam bija tikai 4 gadiņi. Uzvarēja Baltkrievijas sportists Daniils Zaitsau.

Kritiena dēļ nedaudz nepaveicās sešgadīgajam jaunmārupietim Robertam Brantam, kas startēja MX50 klasē (bērni līdz 9 gadiem), no 17 sportistiem viņš ierindojās 5. vietā, bet finišēja divpadsmitais.

Lielo Mārupes kausu MX65 klasē pārliecinoši izcīnīja mārupietis Raivo Laicāns, otrs mārupietis Toms Dankerts ierindojās sestajā vietā, bet “Bieriņu” meitene Patrīcija Bērziņa, cīnoties ar 15 puišiem sīvā cīņā, uz goda pjedestāla stājās 3. vietā.

Veterānos skaistu sacensību aizvadīja vecākais Bidzāns Jānis un izcīnīja 2. vietu. Retro175 klasē Jānis Leitāns finišēja trešajā vietā. MX 85 KLASĒ “Bieriņu” puika Daniils Kuzmins sīvā cīņā par pirmo vietu tomēr piekāpās un nofinišēja otrais.

Jā, ar skaistu uzvaru MX125 Jauniešu grupā (līdz 18 gadiem) savās pirmajās sacensībās vecuma grupā no 14 gadiem uzvaru svinēja mūsu Mārupes zvaigzne Edvards Bidzāns.

Savukārt MXDāmas uzvarēja daudzkārtējā Latvijas čempione Anna Stecjuka.

Sacensības aizvadītas, aizkars ir aizvērts, bet neskumstam, jo 2020.gadā tiksimies atkal Mārupes Lielajā un minī- motokrosā. Gaidām ciemos!