Biznesa Vēstniecība aicina apmeklēt pasākumu "DZĪVĀ BIBLIOTĒKA – AINA MATĪSA"

24.10.2019.

Projekta "Mārupe-mūsu mājas" ietvaros Biznesa Vēstniecība sadarbībā ar Mārupes novada domi aicina apmeklēt pasākumu "DZĪVĀ BIBLIOTĒKA – AINA MATĪSA" - 30. oktobrī plkst. 19.00 tikšanās ar leģendāro runas pedagoģi un režisori Ainu Matīsu.

Aina

Aina Matīsa ļoti daudzām Latvijas teātra, kino un mūzikas pasaules zvaigznēm ir Skolotāja ar lielo burtu. Jo pateicoties viņai daudzi skatuves jomas profesionāļi iemācījušies runāt tā, lai tiktu sadzirdēti, izkopuši un nostādījuši savu balss tembru, kādus mēs tos esam pieraduši dzirdēt. Aina Matīsa gandrīz piecdesmit gadus pašaizliedzīgi un metodiski strādā profesionālo aktieru apmācībā un ir radījusi savu metodi un veidu, kas būtiska stiprina aktieru profesiju.

Aina Matīsa  neskatoties uz cienījamajiem gadiem arī šobrīd strādā Latvijas Kultūras akadēmijā un pasniedz skatuves runu un aktiermeistarību topošajiem aktieriem un režisoriem.

Tātad šajā vakarā dzirdēsim daudz stāstus par teātra pasauli un aizkulisēm. Uzzināsim arī kāds bijis Matīsas kundzes profesionālais ceļš un kas ir spēka un pozitīvisma avots šobrīd.  Būs arī praktiski padomi runas izkopšanai. Atkal viens ļoti interesants un vērtīgs vakars, kuru pavadīt Biznesa Vēstniecībā!

Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās obligāta caur mājaslapu: www.biznesavestnieciba.com vai zvanot: tel. 26525475

"Biznesa Vēstniecība", Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes novads.

Ieeja bezmaksas.