Aukstumpeldes bērniem un jaunajām māmiņām?

20.10.2021.

Aukstumpeldes ir kļuvušas par modes lietu, taču tā aktualitāti šajā laikā nosaka tieši veselības faktori. Tā kā daudzi interesējas par bērnu rūdīšanu un to, vai aukstumpeldes var kaitēt grūtniecēm un jaunajām māmiņām, tad projekta "Rūdīšanās un aukstumpeldes Mārupes novadā 2021" ietvaros ieplānota lekcija mediķu vadībā, lai precizētu visus neskaidros jautājumus un rūdītos tikai jēgpilni un pārdomāti.

Aukstumpeldēšana bērniem - lekcija

Aicinām interesentus piedalīties tiešsaistes (Zoom) lekcijā 25. oktobrī plkst. 18.00

Ar zināšanām un ieteikumiem dalīsies lektori:

  • Astrīda Millere (vecmāte ar vairāk nekā 40 darba gadu pieredzi dzemdniecībā un ginekoloģijā)
  • Artis Žeigurs (sertificēts bērnu ārsts, Latvijas Pediatru asociācijas biedrs)

Lekcijā dzirdēsiet par to, kā rūdīt bērnu no dzimšanas un kāpēc ar rūdīšanu vien nepietiek un nedrīkst to pārspīlēt. Ārsts dalīsies ar ieteikumiem veselīga dzīvesveida veicināšanai garīgā un fiziskā komforta līmeņa sabalansēšanai, kā arī lai notiktu pilnvērtīga bērna attīstība.
Būs arī stāsts par ķermeņa un rakstura rūdīšanu, par paļaušanos tam, kam ticam, par baiļu apziņu, par salutoģenēzes principa pamataspektiem, par veselības veicināšanu vai slimības novēršanu, cieņu pret citu cilvēku autonomiju un pašcieņu, kā arī par piesardzību grūtniecības un krūts ēdināšanas periodos saistībā ar aukstumpeldēm.

Lekcija notiks Zoom platformā, pēc lekcijas būs pieejams arī ieraksts.

Pieteikšanās obligāta: https://forms.gle/bpMBEvcPfPEnheFb9

Pasākums tiek īstenots projektu konkursa “Mārupe – mūsu mājas 2021” ietvaros un to finansē Mārupes pašvaldība.

Laipni aicinām!