Aicinām pieteikties auto - foto orientēšanās sacensībām Mārupes, Olaines un Babītes novadā

22.07.2019.

Vasara un aktīvā atpūta ir kopsaucējs lieliskai laika pavadīšanai kopā ar saviem mīļajiem. Garantējot interesantiem piedzīvojumiem, uzdevumiem un izaicinājumiem bagātu dienu. Aicinām Mārupes, Olaines, Babītes novada iedzīvotājus un viesus piedalīties auto - foto orientēšanās sacensībās š.g. 10. augustā - “Iepazīsti vietējos uzņēmumus, objektus un apskates vietas”. Sacensībās būs iespēja tuvāk iepazīt novadus, to objektus, apskates vietas un uzņēmumus, kuri palīdz novadiem augt un attīstīties.

auto

Ne katrs novads var lepoties ar mērķtiecīgiem un talantīgiem uzņēmējiem, kuri nevēlas padoties pie pirmajām grūtībām. Daudzi no uzņēmumiem ir ģimenes uzņēmumi, kuri, piemēram, bērniem ienākot ģimenē, ir sapratuši, kur tieši vēlas sevi pilnveidot un realizēt.

Kā arī Mārupes, Olaines un Babītes novados ir tādi uzņēmēji, kuri savu darbību ir uzsākuši, izmantojot LEADER pieeju (Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai  ietvaros) attīsta vietējo teritoriju, sekmējot ilgtspējīgu lauku attīstību, kas ietver gan ekonomiskās un sociālās aktivitātes pieaugumu, gan teritorijas apkārtējās vides uzlabošanu.   Tādēļ, šīs sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar biedrību “Pierīgas Partnerība”, kura ir vietējā rīcības grupa, kas darbojas Mārupes, Olaines un Babītes novadu teritorijā, un sacensību dalībniekus vēlas iepazīstināt ar īstenotajiem LEADER projektiem.

Lai iepazītu Mārupes, Olaines un Babītes novadus, to objektus, apskates vietas un uzņēmumus, kā arī aktīvi pavadītu laiku kopā ar saviem mīļajiem, interesenti aicināti pieteikt savu komandu dalībai autoorientēšanās sacensībās.

Sacensībām jāpiesakās iepriekš elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā www.biznesavestnieciba.com līdz 08.08.2019. Vietu skaits ierobežots, sacensībās var piedalīties ne vairāk kā 30 ekipāžas.

Sacensību nolikums

Provizoriskais sacensību ilgums ir 5 stundas no mašīnas starta laika, paredzamais distances garums – 60 līdz 80 km. Pirmās ekipāžas starts no plkst. 12.00.

Komandas, kuras orientēšanās sacensībās būs izcīnījušas pirmās trīs vietas, tiks apbalvotas. Organizatori paredzējuši arī pārsteiguma, simpātiju un veicināšanas balvas. Apbalvošana notiks 10. augustā Mārupes novada Zaļumballē, Jaunmārupes dabas parkā, drīz pēc plkst. 20.00.

Pasākumu rīko biedrība “Biznesa Vēstniecība” un Mārupes novada Dome, sadarbībā ar biedrību “Pierīgas Partnerība”.

Komandā ir spēks. Kopīgiem spēkiem ir iespējams sasniegt virsotnes.

Lai izdodas!