Aicina Babītes, Mārupes un Olaines organizācijas pieteikties NVO gadatirgum / CITĀDA SKOLA #2

13.08.2019.

2019.gada 1.septembrī no pl.10.00 -16.00 Biznesa Vēstniecībā (Jelgavas ceļš 3, Mārupē) notiks pasākums CITĀDA SKOLA #2 UN NVO GADATIRGUS.

Nāc un piedalies vai nāc un atbalsti!

citada skola

NVO Gadatirgus  mērķis ir veicināt sadarbību starp organizācijām un to atpazīstamību.

Citāda skola rosina bērnus un jauniešus nolikt malā modernās tehnoloģijas un praktiski izmēģināt savu veiksmi un spējas biznesā.

NVO GADATIRGUS DALĪBNIEKIEM:

Aicinātas nevalstiskās organizācijas no Babītes, Olaines un Mārupes novadiem un visas Latvijas. Lai pieteiktos jāaizpilda pieteikuma anketa līdz 23.augustam. Vietu skaits ierobežots. https://ej.uz/PPNVOaptauja

CITĀDAS SKOLAS POTENCIĀLAJIEM DALĪBNIEKIEM:

Bērni un jaunieši vecumā no 5-18 gadiem.

Šogad aicinām dalībniekus no visas Latvijas! Vietu skaits ierobežots. Lai pieteiktos jāaizpilda pieteikuma anketa un tālākās norādes katrs interesents saņems epastā.

Pasākuma nolikums šeit!

Tiem, kuri vēlas kļūt par Citādas skolas dalībniekiem tiks nodrošinātas apmācības - 4 nodarbības, lai kvalitatīvi un mērķtiecīgi sagatavotos pasākumam.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja arī saņemt balvas un vērtējumu no žūrijas, jo visi dalībnieki tiks vērtēti un labākie tiks apbalvoti.

BRĪVĀ MIKROFONA SKATUVES DALĪBNIEKIEM:

Pasākuma laikā ikviens interesents aicināts demonstrēt savu talantu un prasmes. Lai pieteiktos jāaizpilda pieteikuma anketa un jānorāda komentāros savs talants jeb priekšnesuma veids. Par dalību programmā sazināsimies ar katru individuāli.

BRĪVPRĀTĪGAJIEM:

Iespēja palīdzēt pasākuma organizēšanā, gan sagatavošanās periodā, gan pasākuma norises dienā. Lai pieteiktos jāaizpilda pieteikuma anketa

PASĀKUMA APMEKLĒTĀJIEM:

Pasākumā būs iespēja iegādāties dažādus bērnu pašdarinājumus tādējādi atbalstot bērnu pirmos soļus biznesā. Iepazīties ar vietējām nevalstiskajām organizācijām "NVO gadatirgū".

Vērot priekšnesumus uz "Brīvā mikrofona skatuves" (Būs arī kāds noslēpumains pārsteiguma viesis);  Ziedot labdarībai apģērbus; Mainīties ar skolas grāmatām un lietām apmaiņas punktā; Bērni varēs izklaidēties piepūšamajās atrakcijās; Atnākt ar labu noskaņojumu, priecāties un vairot pozitīvo!

Biedrība „Pierīgas partnerība” ir NVO atbalsta punkts, kurā ikdienā var saņemt tavai organizācijai nepieciešamo atbalstu. Tā apvieno Babītes, Mārupes un Olaines pašvaldību pārstāvjus, nevalstisko organizāciju un uzņēmumu pārstāvjus. Arī tu vari iesaistīties Pierīgas teritorijās attīstībā. NVO atbalsta punkta koordinators Guntis Ruskis 29215518 guntis@pierigaspartneriba.lv

Pasākumu rīko Biznesa Vēstniecība kopā ar Mārupes novads, Pierīgas Partnerība 

NVO gadatirgus tiek rīkots projektā "NVO atbalsta stiprināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados". (Līguma nr. 2019.LV/NVOF/DAP/061), kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu valsts budžeta programmā.

 

Biedrības „Pierīgas partnerība” Administratīvā vadītāja, Alīna Lukjanceva