Sabiedrība

Aicina darbā lietvedi-arhivāru/-i Centrālajā administrācijā

23.11.2021.

Mārupes novada pašvaldības Centrālā administrācija aicina darbā uz nenoteiktu laiku
LIETVEDI-ARHIVĀRU

Prasības pretendentiem:

  • augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
  • vismaz divu gadu profesionālā darba pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts vai pašvaldības institūcijā;
  • zināšanas dokumentu pārvaldības un arhivēšanas jomā, spēja orientēties ar šo jomu saistītajos normatīvajos aktos;
  • vēlama pieredze darbā ar dokumentu pārvaldības sistēmu DocLogix;
  • prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, precizitāte un orientācija uz rezultātu;
  • labas komunikācijas prasmes, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
  • teicamas prasmes darbā ar MS Office programmatūru

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt dokumentu pieņemšanu arhīvā, veikt to uzskaiti un sagatavošanu turpmākai glabāšanai;
  • veidot un aktualizēt arhīva fonda uzziņu sistēmu;
  • nodrošināt pastāvīgi glabājamo dokumentu/lietu arhivēšanu un nodošanu valsts glabāšanā;
  • uzturēt pašvaldības arhīvu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • veikt elektronisko dokumentu arhivēšanu;
  • koordinēt arhīva dokumentu izsniegšanas procesu;
  • sniegt konsultācijas un metodisko atbalstu pašvaldības iestādēm dokumentu un arhīva pārvaldības jautājumos, tai skaitā par dokumentu apriti dokumentu vadības sistēmā DocLogix;
  • piedalīties ar dokumentu un arhīvu pārvaldību saistīto normatīvo aktu izstrādē;
  • izstrādāt un aktualizēt lietu nomenklatūras;
  • iesaistīties iestādes dokumentu pārvaldības sistēmas procesu optimizācijā;
  • sagatavot vēstules, izziņas u.c.dokumentus.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • darba algu pirms nodokļu nomaksas 1 158 eiro;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • darba vieta Konrādu ielā 5, Mārupē, Mārupes novadā.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “Lietvedis-arhivārs” sūtīt līdz 2021.gada 3.decembrim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv