Sabiedrība

Aicinām uz sarunām “Starp mums meitenēm runājot!” par projekta “Proti un dari” iespējām

25.07.2019.
es

 

Mārupes novada pašvaldība sadarbībā ar radošo apvienību jauniešiem “Trepes”, turpinot projekta “Proti un Dari” īstenošanu, š.g. 30.jūlijā plkst. 14.00-16.00 Konrādu skvērā (Konrādu ielā 7) aicina jaunās māmiņas vecumā līdz 29 gadiem uz informatīvu pasākumu “Starp mums meitenēm runājot!”

Pasākums tiek organizēts, lai potenciālajiem projekta dalībniekiem (jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieki) pastāstītu par piedāvātajām projekta iespējām, piem., apgūt jaunas prasmes kursos, doties vizītēs uz uzņēmumiem un iepazīt dažādas profesijas, saprast savas nākotnes vēlmes un iespējas, saņemt mentora atbalstu un konsultācijas. Visas šīs aktivitātes projekta ietvaros tiek nodrošinātas bez maksas.

Gaidīsim Jūs uz sarunām par ikdienas brīnumiem, mūsu pašu talantiem, izglītošanos un nodarbinātību. Sarunās mūs veldzēs vēsas sulas glāze, savukārt bērniņus iepriecinās rotaļas ar Zilonīti un Papagaili, sejiņu gleznojumi un krāsaini glitera Tattoo.

Jautājumu gadījumā var zvanīt kontaktpersonai no biedrības “Trepes” Ramonai Liepiņai pa tālruni 28356548.

Priecāsimies Jūs redzēt!

projekts