Esošās un potenciālās audžuģimenes tiek aicinātas uz kopīgu pasākumu

31.05.2018.

Turpinot Ģimeņu atbalsta projekta "Būt līdzās!" īstenošanu, biedrība "Mārupes Nākotnei" un Mārupes novada Dome aicina novada audžuģimenes uz pasākumu "Audz liels ģimenē" atpūtas kompleksā "Zirgzandales", Mārupē š.g. 10.jūnijā plkst.10.00 - 13.00.

facebook_cover_aud%C5%BEu_gimenes_2018_3.png

Pasākumā aicināti piedalīties arī visi tie, kas vēl tikai apsver iespēju uzņemt savā ģimenē bez vecāku gādības palikušos bērnus vai sirdī jūt aicinājumu kaut kādā veidā palīdzēt viņiem. Vēlamies pulcēt visus uz kopīgiem svētkiem un teikt paldies audžuģimenēm par viņu iegldīto spēku, degsmi un sirds mīlestību, dodot iespēju šiem bērniem uzaugt ģimenē. Tā būs iespēja iepazīt vienam otru labāk, dalīties ar pieredzi, emocijām un sirds siltumu.

Pasākuma laikā atbalsta programmas PLECS pārstāvis pastāstīs par atbalsta programmas piedāvāto palīdzību cilvēkiem, kuri ir gatavi kļūt par audžuģimeni, aizbildni, adoptētāju, viesģimeni, kā arī par atbalstu ģimenēm, kurās bērns jau ienācis. Pēc tam bērniem kopā ar pieaugušajiem paredzētas radošās darbnīcas, sporta un izklaides aktivitātes. Vēlāk brīvā gaisotnē ģimenēm būs iespēja dalīties pieredzē par audžuģimenes misiju un pienākumiem, priecīgajiem brīžiem un grūtībām, aprūpējot bez vecāku gādības palikušus bērnus.

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Lūgums savu dalību iepriekš pieteikt, zvanot pasākuma kontaktpersonai no biedrības “Mārupes Nākotnei” Aivai Plisei pa tālruni 26494933. Pasākums tiek īstenots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālo atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.