Visu vasaru norisināsies akcija „Uzņemies šefību pār konteineru!”

18.05.2015.

SIA „Eco Baltia vide” aicina Mārupes iedzīvotājus piedalīties stikla šķirošanas veicināšanas akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru!”, kas norisināsies līdz pat 30.septembrim. Pieteikt stikla šķirošanas konteineru akcijai var jau šobrīd un to varēs izdarīt visas vasaras garumā.

Akcijā iedzīvotāji var piedalīties individuāli vai komandā, piesakot „apsaimniekošanai” konkrētu sava novada konteineru vai piesakot jauno stikla šķirošanas konteinera adresi. Akcijas dalībnieku uzdevums ir gādāt, lai akcijas laikā no jūnija līdz septembrim konteiners labi pildītos ar stikla pudelēm un burkām.

Pieteikumu akcijai ir jāiesūta uz e-pastu: esskiroju@vide.ecobaltia.lv , norādot šādu informāciju:
1.Jau esoša stikla konteinera adresi vai jauno stikla konteinera adresi;
2.Dalībnieku vārdus, uzvārdus vai komandas nosaukumu;
3.Komandas kapteiņa kontaktinformācija: e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Gadījumā, ja komandas vai individuāli pieteikto stikla konteineru būs paspējusi pieteikt jau cita komanda, SIA “Eco Baltia vide” piedāvās kādu citu apkārtnē esošu uzņēmuma stikla konteineri. Savācot stikla šķirošanas konteinera saturu, SIA “Eco Baltia vide ” darbinieks uzskaitei pierakstīs tā piepildījumu, kā arī uz konteinera tiks uzlīmēta uzlīme ar īpašu skolēnu izstrādātu dizainu.

Akcija norisināsies Talsu un Tukuma novados, Pierīgas reģiona novados - Siguldas, Ādažu, Salaspils, Babītes un Mārupe, kā arī Piejūras reģiona novados - Kandavas, Jaunpils, Mērsraga, Dundagas, Engures un Rojas.

Balvu - dāvanu karti atpūtai „Līvu akvaparkā” 150 eiro vērtībā, saņems četras komandas - viena uzvarētājkomanda no katra novada vai reģiona – Talsu, Tukuma, Piejūras reģiona (Kandavas, Jaunpils, Mērsraga, Dundagas, Engures un Rojas) un Pierīgas (Siguldas, Ādažu, Salaspils, Babītes un Mārupes), kuru gādībā nodotajos stikla konteineros būs sašķirots visvairāk stikla pudeļu un burku.

Plašāka informācija un nolikums pieejams SIA „Eco Baltia vide” mājaslapā ŠEIT.

Stikla škirošanas akcija