Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā!

18.11.2023.

Mūsu mīļās Latvijas svētkos aicinām kopt un godāt mūsu senču tradīcijas, ar cieņu tās nodot nākamajām paaudzēm, lai Latvija turpinātos – ar godiem, stāstiem, dziesmu un deju svētkiem un dzimtu sanākšanām.

Ar saviem darbiem darīsim Latviju par labāko vietu, kur dzīvot!

Andrejs Ence, Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: "Šodien Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā man ir gods uzrunāt un sveikt visus novada iedzīvotājus valsts svētkos.  Esam kupla saime, teju 40 000 iedzīvotāju, un mūs visus vieno kopīgs mērķis – vienota valsts un novada izaugsme, labklājība. 
18. novembris ir paši nozīmīgākie valsts svētki, atzīmējot neatkarīgas valsts dzimšanu 1918. gadā.  
Atskatoties vēsturē, mēs redzam, cik tā ir bijusi sarežģīta - Latvijas tauta maksājusi augstu cenu par brīvību, bijis daudz cīņu un upuru.  Valsts izveidošana, okupācija un atkal brīvība… 
Cienot mūsu senču varonību un zaudētās dzīves, vēl jo vairāk esam atbildīgi par saviem darbiem un attieksmi pret dzīvi šodien. Tāpēc šajā svētku dienā vēlreiz vēlos atgādināt par pamatvērtībām, kas būtu jāglabā sirdī un jācenšas godāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam. 
Aicinu ikvienu rūpēties par sevi, saviem tuviniekiem, sabiedrības kopējo labumu, izturēties vienam pret otru ar cieņu un vislielāko atbildību, domāt par nākamajām paaudzēm un vidi, kurā dzīvojam. 
Vēlu visiem mierpilnus svētkus! Dievs, svētī Latviju!"

Patriotu nedēļas pasākumi Mārupes novadā