Šodien vecākā novada iedzīvotāja Lilija Celmiņa atzīmēja 101. dzimšanas dienu

01.03.2021.

1. martā simtu viena gada jubileju nosvinēja novadniece Lilija Celmiņa, kas šobrīd ir vecākā zināmā novada iedzīvotāja. Šodien jubilāri sveica Mārupes novada dome, nododot ziedus un īpaši notikumam sagādātu torti. Jāpiemin, ka arī Lilijas meita Drosma šogad februārī atzīmēja apaļu jubileju - 80 gadi. Vēlam abām kundzēm stipru veselību, dzīvesprieku, neizsīkstošu enerģiju un daudz mīlestības pilnu prieka mirkļu!

Kopā ar ziediem un torti simtgadniece saņēma arī pašvaldības dāvanu 150 eiro apmērā.

tortes un puķu foto

Jubilāres ģimene jau desmit gadus dzīvo Mārupes novadā, pati jubilāre atnākusi uz Mārupi pirms pieciem gadiem no tēva mājām Vitrupē, Limbažu novadā, kur dzīvojusi kopā ar māsu, līdz māsa devusies aizsaulē. Šobrīd Lilija dzīvo kopā ar meitu Drosmu, mazdēlu Gunti, viņa sievu Mariku un mazmazmeitiņu Evelīnu, kas mācās Mārupes pamatskolā.

Lilijas kundze dzimusi Limbažu novadā daudzbērnu ģimenē, dzīves laikā strādājusi dažādus, arī lauku darbus. Iegūtais rūdījums un darba mīlestība šobrīd palīdz ikdienā uzturēt možu garu, kustēties saviem spēkiem pat pēc nesen pārciestas gūžas operācijas, un cik vien atļauj redze, palasīt arī kādu grāmatu vai žurnālu.

Vēlam jubilārei saglabāt stipru veselību un dzīvesprieku arī turpmāk!