Slēpošanas un slidošanas prieki Mārupes novadā

23.12.2021.

Ļauties slēpošanas un slidošanas priekiem var tepat Mārupes novadā! Pašvaldība un privātā sektora uzņēmēji piedāvā veselīgi un jautri pavadīt brīvo laiku ikvienam. Smelies idejas zemāk un dodies atpūsties!

Gūt brīvības izjūtu pasakainā ziemas ainavā un baudīt ziemas priekus vari arī dodoties pastaigās pa sniegotajām meža takām. 

Atpūtas vieta "JIP - Mārupīte" piedāvā 1500 metrus garu distanču slēpošanas trasi. Iespējams nomāt arī slēpošanai nepieciešamo inventāru. Trase ir atvērta katru dienu (izņemot 24.12.) no plkst. 11:00 - 19:00. Vairāk informācijas www.jipmarupite.lv vai zvanot uz +371 29153618. Seko līdzi arī sociālo tīklu informācijai www.facebook.com/JIPMarupite.

JIP Mārupīte slēpošanas trase

Golfa laukums "Viesturi" teritorijā ik gadu tiek izveidota distanču slēpošanas trase. Slēpošanas trase ir atvērta no plkst. 9:00. Tiek piedāvāta arī slēpošanai nepieciešamā inventāra noma. Vairāk informācijas www.golfsviesturi.lv vai zvanot uz +371 26444390. Seko līdzi arī sociālo tīklu informācijai www.facebook.com/GolfsViesturi

Viesturi

Viesturi

Mārupes Ledus halle aicina visus interesentus uz publisko slidošanu, kur jebkurš var pārbaudīt savas prasmes slidošanā un hokeja spēlē. Interesenti var ierasties gan ar savām slidām, kā arī nomāt tās uz vietas. Pirms došanās uz halli, lūdzu, precizējiet publiskās slidošanas laikus sadaļā “Ledus noslodze” vai zvanot pa tālruni +371 27337727! Vairāk informācijas www.marupesledus.lv un www.facebook.com/marupesledus

Mārupes Ledus halle

Inbox.lv ledus halle aicina doties slidot kā mazus, tā lielus. Hallē regulāri tiek organizēta „Masu slidošana” un „Masu slidošana ar nūjām”, kad jebkurš var izmēģināt savas prasmes slidošanā un hokeja spēlē. Apmeklētāji var ierasties gan ar savām slidām, kā arī iznomāt tās uz vietas. Ledus noslodzes grafiku atradīsi šeit. Vairāk informācijas www.inboxledushalle.lv vai zvanot uz +371 29345990.

Inbox.lv ledus halle

BMX Mārupes sporta parka ledus slidotava atbilstošos laika apstākļos nemainīgi pieejama ikvienam. Vairāk informācijas www.bmxmarupe.lv vai zvanot uz +371 29215518. Seko līdzi arī sociālo tīklu informācijai www.facebook.com/bmxmarupeklubs

BMX sporta parka slidotava

BMX sporta parka slidotava

Gerberu ielas slidotava - pašvaldības aktīvās atpūtas laukumā Gerberu ielā 1 atvērta bezmaksas publiskā slidotava. Inventāra noma nav pieejama, tādēļ aicinām nākt ar savām slidām vai hokeja inventāru. Vairāk informācijas Mārupes Sporta centrā vai zvanot uz +371 26354027.

Gerberu ielas slidotava