Saliena Group ziedos 30 000 eiro Mārupes novada bērnu invalīdu nodrošināšanai

26.01.2022.

Jau piecus gadus Saliena Group, nekustamo īpašumu kompleksa Saliena attīstītājs, atbalsta bērnus ar invaliditāti un bērnus no maznodrošinātām ģimenēm Babītes apkaimē un ir ziedojis vairāk nekā 15 000 eiro.

Saliena Group ir apņēmusies turpināt iesāktos labdarības projektus, novirzot šim mērķim 30 000 eiro nākamajiem pieciem gadiem.

Michael Makarov, Saliena Group valdes priekšsēdētājs: “Esam pagodināti piedalīties vietējo bērnu, kuriem nepieciešama palīdzība, atbalstīšanā. Visi iepriekšējie 5 gadi ir lieliski parādījuši Salienas un pašvaldības veiksmīgo sadarbību. Šos panākumus vēlamies turpināt plašākā mērogā jau ar Mārupes novada pašvaldību. Mūsu mērķis ir atbalstīt aptuveni 100 bērnus ar nepieciešamajiem medikamentiem un īpašajiem pakalpojumiem.”

Andrejs Ence, Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: “Augsti novērtējam, ka mūsu novada uzņēmēji ar savu atbalstu iesaistās sociālās vides uzlabošanā, un ne mazāk svarīgi, ka tas tiek darīts ilgtermiņā. Šis kopprojekts ir lielisks piemērs, kā privātais investors var iesaistīties un atbalstīt pašvaldības iniciatīvas sociālās vides uzlabošanā. Arī nelielas rūpes var iepriecināt mūsu bērnus.”

Iesaistīšanās labdarībā ir daļa no Saliena Group sociālās iniciatīvas programmas, kuras mērķis ir palīdzēt bērniem no maznodrošinātām ģimenēm un bērniem - invalīdiem. Šis labdarības projekts palīdz uzlabot dzīves kvalitāti novada bērniem, kas saskan ar attīstītāja misiju - veidot kvalitatīvu dzīves telpu ģimenēm Salienā.

Nekustamā īpašuma komplekss Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 450 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un atpūtas vidi. Salienā dzīvo 1500 ģimeņu no 15 dažādām valstīm. Pateicoties trim starptautiskajām skolām un bērnudārziem, Saliena kļuvusi par starptautiskās izglītības centru. Kopā ar partneriem tiek attīstīti unikāli Latvijas tirgum projekti – lielākais “outlet” veikalu pilsēta Via Jurmala Outlet Village, reģionā izcilākais golfa laukuma komplekss Jurmala Golf Club & Hotel, jāšanas sporta manēža, Inbox ledus halle un topošā futbola arēna Baltic Sports Village. Iedzīvotāju atpūtai teritorijā izveidoti trīs pilnībā labiekārtoti atpūtas parki 14 ha platībā.

Plakāts