Sākas pieteikšanās Stādu gadatirgum “Zaļie īkšķīši”, kas notiks 20.maijā Jaunmārupē

02.02.2017.

2017.gada 20.maijā Jaunmārupē, laukumā pie ūdenstorņa notiks stādu gadatirgus “Zaļie īkšķīši”. Stādu gadatirgus pirmo reizi Mārupes novadā vienviet pulcēs ap 120 Latvijas stādu audzētāju, dārza tehnikas tirgotāju, kā arī ap 50 Latvijas amatnieku un mājražotāju, kuri ar savu produkciju palīdzēs pircējiem uzlabot un izdaiļot apkārtējo vidi. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Mārupes novada Domi un Mārupes novada amatnieku un mājražotāju biedrību “Radīts Mārupē”.

No 2017.gada 23.janvāra līdz 1.martam stādu audzētāji un tirgotāji, kā arī mazās un vidējās dārza tehnikas tirgotāji tiek aicināti pieteikt savu dalību stādu gadatirgū. Savukārt, no 2017.gada 1.marta līdz 1.maijam savu dalību varēs pieteikt arī amatnieki un mājražotāji, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji. Ja līdz 2017.gada 1.martam nebūs aizpildītas visas stādu tirgotājiem paredzētās tirdzniecības vietas, tad uz atlikušajām vietām varēs pieteikties arī pēc 1.marta.

Pieteikumi dalībniekiem jāiesniedz līdz 1.maijam, nosūtot tos uz e-pasta adresi: marupesstadi@inbox.lv. Pieteikums un gadatirgus nolikums pieejamsšeit.

Aicinām sekot informācijai Biedrības “Mārupes zaļie īkšķīši” facebook profilā: https://www.facebook.com/marupe.greenfingers/

Biedrība “Mārupes zaļie īkšķīši”