Šajā sestdienā Mārupes Kultūras namā pēc iepriekšēja pieraksta būs iespējams saņemt vakcīnu pret COVID-19

07.05.2021.

Turpinot vakcināciju pret Covid-19, šajās brīvdienās vakcinācija norisināsies dažādos Latvijas liela mēroga vakcinācijas centros, tajā skaitā sestdien Mārupes Kultūras namā. Vakcinācija notiks pēc iepriekšēja pieraksta vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

8. maijā iedzīvotāji vakcīnu varēs saņemt Mārupes Kultūras namā, Daugavas ielā 29, Mārupē.

Informējam, ka sākot ar nākamo otrdienu, 11.maiju, savu darbu sāks arī “Veselības centra 4” filiāle “Mārupe – centrs”, Daugavas ielā 27A, Mārupē, kur arī tiks veikts vakcinācijas process pēc iepriekšēja pieraksta. Piesakoties vakcīnas saņemšanai uz laiku no 11.maija līdz 16.maijam iedzīvotāji var kā saņemšanas vietu norādīt gan Mārupes Kultūras namu, gan “Veselības centra 4” filiāli “Mārupe – centrs”.

Vakcinācijai šajās brīvdienās un no 11. līdz 16.maijam Mārupes Kultūras namā un “Veselības centra 4” filiālē “Mārupe – centrs” tiks izmantotas Pfizer vakcīnas.

Atgādinām! Vakcinācija pret Covid-19 tiks veikta tiem iedzīvotājiem, kuri jau iepriekš izvēlējušies konkrētu vietu un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Iedzīvotāji, kuri rīt un arī turpmākās dienas nāks uz kādu no vakcinācijas vietām uz pieraksta laiku, aicināti ierasties vakcinācijas vietā ne ātrāk par 10-15 minūtēm. Cilvēki vakcinācijas centrā tiek laisti iekšā tad, ja ir pienācis viņu pieraksta laiks vai piecas minūtes pirms pieraksta. Aicinām iedzīvotājus bez iepriekšēja pieraksta nenākt uz vakcinācijas centriem.

Vakcinācijas pieraksts visērtāk arī turpmāk veicams tikai vietnē manavakcina.lv vai nepieciešamības gadījumā pa tālruni 8989. Tālruni 8989 aicinām izmantot senioriem, ja piekļuve vietnes manavakcina.lv ir ierobežota. Seniori noteikti var sazināties arī ar savu ģimenes ārstu, ja ģimenes ārsts nodrošina vakcinācijas veikšanu.