Rekonstruētais Daugavas ielas posms iegūst “Autobraucēju Gada balvu 2019”

11.06.2019.

VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) iepriekš aicināja autobraucējus nobalsot par labāko pērn atjaunoto autoceļa posmu, lai noteiktu būvnieku, kurš saņems "Autobraucēju Gada balvu 2019", un šo balvu 31.maijā saņēma SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" par pārbūvēto autoceļa Rīga–Jaunmārupe jeb P132 posmu, informē uzņēmuma pārstāvis Jānis Stundiņš.

 

Pavisam autobraucēju aptaujā līdztekus daudziem citiem ceļiem Latvijā bija iekļauti divi objekti, kuros bija strādājusi "Igate" – Autoceļa Rīga–Jaunmārupe (P132) posms no Rīgas robežas līdz Lielajai ielai Mārupē (1,80.-4,14. km) un autoceļa Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98) posms no Tušķiem līdz tiltam pār Auci (0,0.-5,3. km). Līdz 28.maijam LVC mājaslapā ikviens autobraucējs varēja nobalsot par viņaprāt labāko pērn atjaunoto ceļa posmu vai tiltu. Gada balvas ceļu būvniecībā tiek piešķirtas reizi gadā piecās nominācijās - seguma atjaunošana, ceļa pārbūve, tiltu pārbūve vai būvniecība, balva par mūža ieguldījumu un autobraucēju balva.

"Protams, vienmēr pagodinājums ir jebkāda uzvara kvalitatīvas būvniecības skatēs un īpaši glaimo pozitīvs profesionāļu un ekspertu žūrijas vērtējums, taču uzskatu, ka šāda autobraucēju atzinība ir pati vērtīgākā balva, jo tas ir prasīgu ceļa lietotāju secinājums," uzsvēra SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" tehniskais direktors Gusts Kaļiņins.

Pirms tam, 28.martā, arī skatē "Gada labākā būve Latvijā 2018" Inženierbūvju nominācijā žūrijas Atzinību izpelnījās SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība Igate" pērn veiktā Valsts reģionālā autoceļa P132 Rīga–Mārupe (Jaunmārupe) posma 1,80-4,14.km pārbūve.

Paldies VAS “Latvijas valsts ceļi” un SIA “Igate” par Mārupes novadā īstenoto projektu.

h