Pēc svētkiem eglītes varēs bez maksas nodot pieņemšanas punktos Tīrainē un Piņķos

06.01.2023.

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” jau savlaicīgi aicina iedzīvotājus Ziemassvētku eglītes pēc svētkiem neizmest sadzīves atkritumu konteineros, bet atbrīvoties no tām videi draudzīgākos veidos.


Eglītes var izmantot iekuram, kompostēt, un, ja eglīte vēl ir zaļa, tad to var nodot arī briežu audzētavās, iepriekš ar tām sazinoties.


Tiem iedzīvotājiem, kuriem šādu iespēju nav, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Mārupes novada pašvaldību janvārī nodrošinās eglīšu pieņemšanu bez maksas Tīrainē (Vecozolu iela 103*) un Piņķos (“Notekās” - Meistaru ielā, līdzās notekūdeņu attīrīšanas stacijai).


Tāpat SIA “Eco Baltia vide” gatava nodrošināt arī eglīšu savākšanu pēc iedzīvotāju un uzņēmumu individuāla pieteikuma. Šāda pakalpojuma maksa ir 4.50 eiro bez PVN (5.45 eiro ar PVN) par vienu eglīti augstumā līdz 2.5 metriem. Pakalpojums ir iepriekš jāpiesaka, sazinoties ar SIA “Eco Baltia vide” (tālruņa numurs: 8717, e-pasta adreses: marupe@ecobaltiavide.lv vai babite@ecobaltiavide.lv). Lūdzam ņemt vērā, ka eglīšu savākšana pēc individuālā pieteikuma tiks nodrošināta noteiktos datumos, klientus iepriekš par to informējot. 


Eglītes ikviens Mārupes novada iedzīvotājs bez maksas varēs nodot
Tīrainē, Vecozolu 103*: 

  • 7. janvārī no plkst.10.00 līdz 14.00;
  • 9. janvārī no plkst. 15.00 līdz 19.00.

 *No jaunā gada īpašumam Vecozolu iela 103 būs mainīta adreses numerācija uz Vec­ozolu iela 45.

 

Piņķos, “Notekās”, Meistaru iela:

  • 8. janvārī no plkst.10.00 līdz 14.00;
  • 10. janvārī no plkst.15.00 līdz 19.00.

Lūdzam eglītes uz pieņemšanas punktiem vest tikai norādītajos laikos un datumos. Atgādinām, ka eglītēm ir jābūt tīrām, bez svētku rotājumiem.

 

 *No jaunā gada īpašumam Vecozolu iela 103 būs mainīta adreses numerācija uz Vec­ozolu iela 45.


SIA “Eco Baltia vide”