Pašvaldības īpašumu pārvalde aicina darbā labiekārtošanas strādnieku

10.03.2023.

Mārupes novada Pašvaldības īpašumu pārvalde aicina darbā uz nenoteiktu laiku
LABIEKĀRTOŠANAS STRĀDNIEKU/-CI

Galvenie darba pienākumi:
•    pļaut zāli vai krūmu atvases ar krūmgriezi ceļa nomalēs, meliorācijas grāvjos;
•    pļaut zāli ar dārza pļaujmašīnu pašvaldības īpašumos;
•    uzkopt pašvaldības gājēju ietves, laukumus un skvērus;
•    veidot dzīvžogus ar dzīvžoga šķērēm;
•    savākt atkritumus pašvaldības teritorijās;
•    savākt koku un krūmu nobirušās lapas un nopļauto zāli pašvaldības apstādījumos;
•    veikt vienkāršus remontdarbus vai rakšanas darbus;
•    likvidēt bebru aizsprostus un sanesumus meliorācijas grāvjos;
•    tīrīt sniegu ar sniega lāpstu sabiedriskā transporta pieturvietās no trotuāriem, skvēros, bērnu laukumos un citos pašvaldības īpašumos vai teritorijās.

Prasības pretendentiem:

•    vidējā izglītība;
•    B kategorijas vadītāja apliecība;
•    vēlama traktortehnikas vadītāja apliecība;
•    prasme lietot vienkāršus darba rīkus;
•    augsta atbildības sajūta;
•    vēlme strādāt un kārtīgi veikt uzticētos darba pienākumus.

Piedāvājam:
•    mēnešalgu 925 eiro (pārbaudes laikā) līdz 1026 eiro (pēc pārbaudes laika) pirms nodokļu nomaksas;
•    normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas;
•    veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
•    darba vietu Mārupes novadā.

Pieteikuma vēstuli un dzīvesgaitas aprakstu (CV)  ar norādi „Labiekārtošanas strādnieks” sūtīt uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv vai zvanīt uz tālruņa numuru: 67687148.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv