Noslēgušās Pierīgas novadu sacensības telpu futbolā

21.03.2015.

21.martā Ulbrokas sporta kompleksā norisinājās Pierīgas novadu finālturnīrs par 1.–4. vietu telpu futbolā.

Kā vēsta portals Apriņķis.lv, 1.vietu izcīnījis Ādažu novads, aiz uzvarētājiem atstājot laukuma saimniekus, kā arī Ropažu un Mārupes futbolistus

Spēļu kalendārs ietrāpījās tāds, ka pēdējai spēlei bijusi īsta fināla vērtība. Pirms tam Ādažu novada komanda bija ar 3:2 sīvā cīņā uzvarējusi ropažniekus un nospēlējusi 1:1 ar Mārupes komandu. Savukārt Stopiņu futbolisti bija guvuši divas uzvaras – 4:1 pār Ropažiem un 3:0 pār Mārupi. Tādējādi pirmās vietas nodrošināšanai mājiniekiem pēdējā mačā pret Ādažiem pietika ar neizšķirtu.

Vēl minūti pirms spēles beigām rezultāts bija viņiem labvēlīgs 2:2, taču tad Ādažu komanda guva uzvaras vārtus un izcīnīja uzvaru gan mačā (3:2), gan visā turnīrā (8 punkti). Stopiņu novada komanda ierindojās otrajā vietā (7 p.), trešo ieguva Ropažu futbolisti (5 p.), kuri ar 7:3 pieveica Mārupes komandu (4 p.).

Pēc pirmajām piecām Pierīgas spēļu kārtām kopvērtējumā vadībā ar 81 punktu ir Stopiņu novads, kam seko Salaspils (78), Mārupe, Ropaži (abiem pa 62), Baldone (58,5), Mālpils (57) un Babīte (53,5).