Mārupietis Kristaps Zvejnieks otrais FIS slalomā Somijā

15.04.2016.

Somijas ziemeļu pilsētā Rovaniemi otrajā sacensību dienā FIS slalomā lieliski nostartējis mārupietis, Latvijas izlases dalībnieks Kristaps Zvejnieks, iekļūstot trijniekā. Vīriešiem 69 dalībnieku vidū Kristaps Zvejnieks izcīnīja otro vietu, informē Latvijas Slēpošanas savienības preses sekretārs Ivars Bācis.

Atšķirībā no pirmās dienas šoreiz sacensības daudz labāk iesāka mūsu vīrieši. Starp labākajiem desmit pēc pirmās trases bija uzreiz divi mūsējie – abi brāļi Zvejnieki, Kristapam uzrādot dalītu 4.laiku (+0,30 s), bet Mikam dalītu 10.laiku (+0,91 s). Vadībā bija izvirzījies pirmās dienas uzvarētājs un pasaules rangā 116.vietā esošais soms Juho Dāls, kurš bija ātrākais arī otrajā braucienā un svinēja pārliecinošu uzvaru (11,92 FIS punkti). Kristapam ar trešo laiku otrajā trasē izdevās pakāpties par divām pozīcijām uz otro vietu, no uzvarētāja atpaliekot 0,91 sekundi un iegūstot 19,96 FIS punktus. Otrajā braucienā izstājās vicelīderis un vienīgais pasaules rangā simtniekā slalomā esošais soms Jonas Rasanens (50.vieta slalomā FIS listē).

Pretēji vecākajam brālim Miks pēc otrā brauciena divas pozīcijas noslīdēja lejup un ierindojās 12.vietā (+2,08 s), nopelnot 30 FIS punktus. Otrais brauciens labāk sanāca 27.pozīcijā esošajam Žakam Gedram, kurš divu braucienu summā ieņēma 22.vietu (+4,28 s) un nopelnīja 49 FIS punktus. Dāvis Zvejnieks nefinišēja pirmajā braucienā.

large_434c