Mārupietēm panākumi līnijdejās

29.03.2016.

Šis gads aktīvi iesācies Mārupes līnijdeju senioru grupai "Vējiem līdz". 30.janvārī grupas dejotājas piedalījās š.g. pirmajās reitinga sacensībās Valgundē. Social Gold grupā Vera Stumbure ieguva 2. vietu, Mārīte Rjabkova- 3.vietu, Newcomer Silver grupā Elita Zariņa izcīnīja 1. vietu.

27. un 28. februārī piedalījāmies starptautiskajās sacensībās Baltic Championship, kas notika Rīgā, Hanzas vidusskolā. Bija ieradušies vairāk kā divsimt dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Nīderlandes, Itālijas, Spānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Vācijas. Social Gold grupā Zaiga Savicka ieguva 1. vietu, Mārīte Rjabkova - 6. vietu. Nevcomer Silver grupā Elita Zariņa ieguva 3. vietu.

līnijdejas

18. un 19. martā Elita Zariņa un Mārīte Rjabkova piedalījās starptautiskajās sacensībās Berlin Open, kas notika Hohen Neuendorf pilsētiņā pie Berlīnes. Dalībnieku skaits bija vēl lielāks kā Rīgā. Social Gold grupā Mārīte izcīnīja 1.vietu, Newcomer Silver grupā Elita arī ieguva 1. vietu, līdz ar to viņai nākošajā gadā jādejo augstākā līmenī Novice grupā.

Mārupes līnijdeju senioru grupas "Vējiem līdz" dalībnieces