Mārupes Sporta centrs aicina darbā vadītāja vietnieku saimniecības jomā

08.04.2022.

Mārupes Sporta centrs uz nenoteiktu laiku aicina darbā
VADĪTĀJA VIETNIEKU SAIMNIECĪBAS JOMĀ

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība  tehniskajā jomā;
  • zināšanas tehniskajos un saimnieciskajos jautājumos, ēku apsaimniekošanā (apkures, ventilācijas  un kondicionēšanas iekārtu, elektroinstalācijas, signalizācijas, novērošanas iekārtas, santehnikas un  kanalizācijas uzturēšanas darbi, remonts);
  • zināšanas darba aizsardzības un darba vides pārraudzības jomā, tai skaitā normatīvo aktu piemērošanas jautājumos;
  • pieredze iepirkumu jomā;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • noturība stresa situācijās;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likumam (augstākās kategorijas līmenī);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un privātā automašīna;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office Word, Excel u.c.) un biroja tehniku;
  • pārzināt EIS, strādāt lietvedības sistēmā (vēlams DocLogix), grāmatvedības uzskaites sistēma (vēlams VismaHop);
  • sadarbspējīgs Covid - 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt Mārupes Sporta centra nekustamo un kustamo īpašumu pārvaldīšanu un tehnisko uzturēšanu – apsekošanu, kapitālo un kārtējo remontu, rekonstrukciju plānošanu u.c.;
  • pārzināt inženiertehnisko dokumentāciju un inženiertehniskos jautājumus, kas saistīti ar esošajām būvēm, kā arī jaunu projektu realizāciju;
  • pārzināt un kontrolēt jaunu būvniecības objektu realizācijas procesu (ja tādi tiek īstenoti);
  • nodrošināt  inženierietaišu un mehānisko iekārtu  ekspluatāciju;
  • organizēt darbus, kas saistīti ar elektroapgādi, ūdensapgādi, kanalizāciju, apkures sistēmu, kondicionēšanas sistēmām, remontiem;
  • atbildēt par apsardzes un  ugunsdrošības sistēmu darbību;
  • pārraudzīt un gatavot dokumentāciju iepirkumu procedūrām;
  • nodrošināt sporta centra inventāra, biroja piederumu, saimniecības līdzekļu un citu materiālo vērtību saglabāšanu un uzskaiti, organizēt tā iegādi un norakstīšanu.
  • noformēt sporta pasākumu vietas Mārupes novadā (nodrošināt nepieciešamo inventāru u.c.)
  • nodrošināt Mārupes Sporta centra organizētajos sporta pasākumos atskaņošanas, mikrofonu un elektronisko spēļu tablo darbību.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • mēneša algu no 1 298 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Darba vieta -  Mārupes Sporta centra sporta bāzes, Mārupes novads.
Darba uzsākšanas laiks - vienojoties.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “Vietnieks saimiecības jomā” sūtīt līdz 2022. gada 29. aprīlim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv