Mārupes sporta centra komanda uzsākusi jauno sezonu Latvijas hokeja līgā

09.10.2018.

Mārupes Sporta centra komanda uzsākusi jauno sezonu Latvijas hokeja līgas elites grupā.

Līdz šim ar labiem panākumiem Mārupes Sporta centra hokeja komanda startēja LHF 1.līgā, pagājušajā sezonā izcīnot 2.vietu deviņu komandu konkurencē. Tomēr ņemot vērā to, ka 1.līgā notikusi reorganizācija un tagad tā kļuvusi par jaunatnes attīstības līgu, vecuma cenza dēļ Mārupes Sporta centra hokeja komanda uzsāk jauno sezonu Latvijas hokeja līgas elites grupā. Vienlaikus Mārupes sporta centra hokeja komandas vadība saka paldies hokeja komandai Mārupe/AKO par lielisko līdzšinējo sadarbību, pateicoties kurai pagājušajā sezonā kopīgiem spēkiem izcīnīta 2.vieta. 

Mārupes sporta centra hokeja komanda, kurā apvienojušies Mārupes sportisti, ir gatava jauniem izaicinājumiem.

 

IMG_20180929_184139.jpg

Latvijas Hokeja Līga ir jauns un unikāls projekts, kas apvieno visas Latvijas hokeja komandas vienā līgā. Mūsu mērķis ir ne tikai popularizēt hokeju, bet arī veselīgu dzīvesveidu, kustību, draudzību un veicināt šī sporta veida attīstību Latvijā, jo tas nav tikai sports, tas ir dzīvesveids, ko izvēlas ļoti daudzi. 

Sezonas beigās notiks liels un svarīgs pasākums – tiks noskaidrotas Latvijas spēcīgākās komandas, kas sacentīsies par Latvijas čempiona titulu.

Plašāka informācija par Latvijas hokeja līgu www.lhl.lv