“Mārupes SC” pieaugušo futbola komanda ir iekarojusi jaunus apvāršņus!

27.07.2020.

2020.gada sezonā “Mārupes SC” spēlēs rangu augstāk - Latvijas čempionāta 2.līgā. Komanda uzsāka treniņus jau 5.janvārī jaunā angļu speciālista Anthony McMullen vadībā. Treniņu procesā veikts liels darba apjoms. Spēlētāji paspēja apēst gan pudu sniega, gan pudu sāls un puiši pārvērtās par īstiem vīriem.

Bez treneru štāba ir pastiprinājusies arī spēlētāju līnija. Pieteikumā ir virkne jauno mārupiešu, kuri mēģinās ielauzties sastāvā. Jaunākais komandas spēlētājs ir 15 gadus vecais Matīss Siciliano.  “Mārupes SC” esošajiem līderiem pievienojušies arī pieredzējuši “buki” no citām komandām, kuri sastādīs konkurenci līderiem. Ir arī vairāki zaudējumi. Traumu dēļ šosezon nespēlēs 2019.sezonas rezultatīvākais spēlētājs Verners Lapinskis un pieredzējušais vārtsargs Mārcis Melecis.

kopbilde

Pirmssezonā atšķīrām jaunu lappusi starptautiskā arēnā. Komanda aizvadīja divus futbola mačus ārvalstīs. Izspēlējām draudzības spēles Lietuvā pret Mažeiķu “FK Atmosferas” un “FK Babrungas”  no Pluņģes pilsētas.

“2020.sezonas 2.Līgas čempionāts būs ļoti grūts. Visas komandas ir ar trumpjiem azotē. Vieglas spēles nebūs!

Ikvienam “Mārupes SC” dalībniekam, katrā spēlē būs jāparāda cīnītāja raksturs. Jāpierāda sev, komandai  un līdzjutējiem, ka tieši šodien esam labākie un jāpaņem savs, lai ko tas maksā. Komandas uzdevums ir iekļūt TOP 6 un otrajā aplī cīnīties par medaļām.

Esam gados jauna komanda ar lielu perspektīvu, kura apvienota pieredzi. Ļoti cenšamies darba procesā un ceram sasniegt labu spēles līmeni. Ticam saviem spēlētājiem, novadam un līdzjutējiem - ticam uzvarām !!!”

 

Komandas menedžeris Ringolds Prāvasts