Mārupes pilsētas un Mārupes pagasta iedzīvotāji aicināti pieteikt sadzīves un BIO atkritumu konteineru mazgāšanu un dezinfekciju

16.05.2023.

Aicinām Mārupes pilsētas un Mārupes pagasta iedzīvotājus līdz 30. jūnijam pieteikties ikgadējai sadzīves un BIO atkritumu konteineru mazgāšanai un dezinfekcijai, kas tiks veikta jūlijā, augustā un septembrī. Pakalpojuma sniegšanas laikā līdzšinējie atkritumu konteineri tiks samainīti pret citiem – tīriem un jau dezinficētiem.

Pieteikties pakalpojumam iespējams līdz 30. jūnijam, reģistrējoties elektroniski ŠEIT, rakstot uz e-pasta adresi: marupe@ecobaltiavide.lv vai zvanot uz tālruņa numuru: 8717. Reģistrācijas laikā aicinām precīzi norādīt pakalpojuma saņemšanas adresi, konteinera atrašanās vietu, kā arī tvertnes tilpumu.

Ņemot vērā pieteikumu skaitu, esošo atkritumu konteineru nomaiņa notiks jūlijā, augustā un septembrī. Par konkrētiem pakalpojuma sniegšanas datumiem pieteiktās kontaktpersonas tiks informētas individuāli.

Atgādinām, klientiem būs jānodrošina, lai nomaiņai paredzētais sadzīves atkritumu konteiners noteiktajā maiņas datumā būtu tukšs. Tam jābūt novietotam SIA “Eco Baltia vide” darbiniekiem brīvi pieejamā vietā. Pēc atkritumu konteinera maiņas piegādātais tīrais konteiners paliks klienta rīcībā turpmākai lietošanai.

Plašāka informācija par konteineru dezinfekciju un citiem SIA “Eco Baltia vide” pakalpojumiem pieejama, zvanot uz tālruņa numuru: 8717 vai rakstot e-pasta adresi: marupe@ecobaltiavide.lv .

SIA “Eco Baltia vide”