Mārupes novada pašvaldības izpilddirektores amatā iecelta Agnese Jankuna

07.06.2023.

Mārupes novada pašvaldības dome 2023. gada 7. jūnijā Mārupes novada pašvaldības izpilddirektores amatā iecēlusi Agnesi Jankunu.

Agnese Jankuna

Par piemērotāko pretendentu atklātā konkursā uz Mārupes novada pašvaldības izpilddirektora amatu komisija atzinusi Agnesi Jankunu, kurai iepriekšējā darba pieredze arī ir bijusi kā pašvaldības izpilddirektorei.

Amata pienākumus A. Jankuna sāks pildīt ar 2023. gada 5. jūliju uz pieciem gadiem.

Visilgākā darba pieredze A. Jankunai ir Ikšķiles novada pašvaldībā, kur no jaunatnes lietu speciālistes dažu gadu laikā sevi pierādīja, lai kļūtu par Izglītības, sporta un jaunatnes departamenta vadītāju, taču pēc tam ieņēma pašvaldības izpilddirektores amatu. Agnese gandrīz pēdējos divus gadus darbojusies arī apdrošināšanas un būvniecības projektu vadībā dažādos uzņēmumos privātajā sektorā.

Mārupes novada pašvaldības izpilddirektores amatā A. Jankuna cer uz veiksmīgu un mērķtiecīgu sadarbību ar visām iesaistītajām pusēm un sniegt savu ieguldījumu, lai kopīgi veicinātu Mārupes novada attīstību!

Apsveicam un vēlam panākumus jaunajā profesionālās karjeras posmā!

Uz Mārupes novada pašvaldības izpilddirektora amatu pieteicās 30 pretendenti, no kuriem deviņi tika aicināti uz atlases otro kārtu.