Mārupes novada būvvalde aicina darbā būvinspektoru

20.02.2024.

Mārupes novada būvvalde aicina darbā uz nenoteiktu laiku

BŪVINSPEKTORU

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Ministru kabineta 19.08.2014. noteikumu Nr. 499 “Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;
  • pretendentam jābūt reģistrētam būvinspektoru reģistrā;
  • normatīvo aktu pārzināšana būvniecības jomā, kā arī Administratīvā procesa likuma izpratne;
  • ne mazāk kā divu gadu profesionālās darbības pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, vēlams arī AutoCad vai MicroStation, BIS portālā, BIS 2 profilā un biroja tehniku (priekšrocība būs pretendentiem, kam ir prasmes darbam BIS portālā, BIS 2 profilā);
  • prasme strādāt komandā, organizatora spējas, disciplinētība, precizitāte un augsta atbildības sajūta, laba saskarsmes kultūra;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie darba pienākumi:

  • kontrolēt un pārraudzīt būvniecības procesu un tiesiskumu atbilstoši normatīvajiem aktiem;
  • apsekot objektus un sagatavot atzinumus par to pārbaudi;
  • izvērtēt būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi;
  • organizēt būvobjektu pieņemšanu ekspluatācijā;
  • izdot izziņas par būves neesību un izziņas par jaunbūvi;
  • konsultēt apmeklētājus un izvērtēt iesniegto dokumentāciju;
  • gatavot atbildes uz juridisko un fizisko personu iesniegumiem atbilstoši kompetencei.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • darba laiku – 40 stundas nedēļā ar attālināta darba iespējām;
  • darba alga mēnesī no 2185 līdz 2400 eiro pirms nodokļu nomaksas atbilstoši profesionālajai pieredzei, prasmēm un zināšanām;
  • sociālās garantijas – veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu, ikgadējo novērtēšanas prēmiju atbilstoši darba rezultātiem, atvaļinājuma pabalstu.

Darba vieta adrese: Mazcenu aleja 35, Jaunmārupe, Mārupes novads.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “Būvinspektors” sūtīt līdz 2024. gada 5. martam uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv