Mārupes meitenes starptautiskajā volejbola turnīrā Portugālē

13.07.2016.

Pēc Jāņiem,  pateicoties smagam darbam treniņos,  mēs, Rīgas volejbola skolas treneru Andra Vitauta Kļaviņa un Janas Ļeļevas audzēknes, devāmies uz lielāko Eiropas jaunatnes salidojumu „AMB Voley CUP” Espinho pilsētā Portugālē, kurā vairākās vecuma grupās piedalījās 250 komandas no Spānijas, Portugāles, Angolas, Brazīlijas, Kanādas un protams Latvijas. Turnīra organizatori ir četru Olimpisko spēļu dalībnieki Miguels Maija un Joa Brenha.

Par spīti garajam divu dienu lidojumam caur Stambulu, saspringtajam grafikam, kurā spēles ritēja no rīta līdz vakaram un 30 grādu karstumam, mūsu 24 meitenes, no kurām 12 ir mārupietes, startējot  trīs vecuma grupās, guva labus rezultātus.

MINI grupas meitenes uzvarēja apakšgrupā un tikai mazliet pietrūka, lai iekļūtu galvenajā finālā, kopvērtējuma 26  komandu konkurencē iegūta 8. vieta. MINI grupā spēlēja mārupietes Elizabete Terēze Antāne, Marta Gaveika, Līva Egle, Elīna Feierābende, Arlita Marta Vilde un Marta Bērziņa.

 volejbols

Savukārt U-15  grupā tika uzvarēts apakšgrupā, bet ceturtdaļfinālā piekāpjoties Porto klubam, 34 komandu vidū tika izcīnīta 6.vieta, bet U-17 grupā 31 pretendenta konkurencē - 7. vieta. Abu grupu sastāvā spēlēja mārupietes Lāsma Ozola, Annija Alise Ledaine, Kristiāna Blumere, Marlēna Davidoviča, Daniela Rihtere un Katrīna Paula Krustkalne.

Paldies par ieguldīto darbu treneriem Andrim Vitautam Kļaviņam un Janai Ļeļevai, kā arī Valdim Eglem, kurš bija neatsverams palīgs gan mums, gan treneriem.

Šī būs brīnišķīga pieredze nākotnei!

Katrīna Paula Krustkalne