Mārupes Kultūras nams aicina uz Brīvdabas kino un koncertu "ESI MAN TĀ"

06.08.2020.

13.augustā aicinām uz Brīvdabas kino vakaru Mārupes Kultūras nama iekšpagalmā, Daugavas ielā 29, Mārupē.

Mārupes novada Brīvdabas kino vakaru plkst.21.00atklāsim ar IMANTA KALNIŅA , Aivara Hermaņa,  Valta Pūces un Jāņa Lūsēna skaistāko sajūtu dziesmu programma ESI MAN TĀ. Programma veidota, domājot par vasaras skaistajiem vakariem, miglas celšanos virs ūdens un ziedu burvīgo smaržu. Tieši tādēļ šī programma radīs īpašu atmosfēru, īpašu sajūtu vietās.

Koncertā piedalīsies Marts Kristiāns Kalniņš, Aija Andrejeva , Putnu balles soliste  Kristiāna Stirāne, pianists Jānis Miltiņš, perkusionists Ivars Kalniņš.

posteris
Plkst.22.00 mārupiešiem tiks piedāvāta 2020. gada Latvijas spēlfilma “Pilsēta pie upes”.

Žanrs: Drāma, Vēsturiska, Romantika      

Ilgums: 1h 58min

Režisors: Viesturs Kairišs

Ieteicamais vecums: 12+

Lomās: Dāvis Suharevskis, Agnese Cīrule, Gundars Āboliņš, Brigita Cmuntova, Juozas Budraitis

Filmas apraksts: Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...

Aicinām pašiem parūpēties par siltiem plediem.

Ieeja brīva.

Brīvdabas kino seansu norises laiki var tikt mainīti nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ.
Aicinām sekot līdzi informācijai mājaslapa www.marupe.lv.

Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Bildes un video var tikt ievietoti pašvaldības informatīvajos kanālos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Mārupes novada pašvaldība (Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167) veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai.  Atrodoties pasākuma teritorija, ikviens tā apmeklētājs apliecina, ka ir informēts, ka var tikt iekļauts vizuālajā materiālā.