Mārupes futbolisti Somijā

06.07.2016.

Mārupes Sporta centra aizrautīgākie un aktīvākie futbolisti ir atgriezušies no starptautiskā “Aura Cup” turnīra Somijā Turku pilsētā. Mārupi šajā futbola turnīrā pārstāvēja trīs zēnu komandas – 2007., 2005./2006. un 2002./2003. gados dzimušie.

2007.gadā dzimušos futbolistus uzvarām motivēja treneris Jānis Vilkaušs. Ar 2005.gadā dzimušajiem par savu vietu turnīrā cīnījās treneris Agris Kokorevičs un 2003.gadā dzimušos Mārupes futbolistus spēlēs vadīja treneri Māris Riherts un Salvis Rutkaste.

Vērienīgais un plaši pārstāvētais “Aura Cup” futbola turnīrs šogad notika no 30.jūnija līdz 3.jūlijam. Turnīrā piedalījās 8-13 gadus veci zēni no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Somijas, kopumā vairāk kā 30 komandas dažādās vecuma grupās. Turnīrs tika organizēts lielā, plašā sporta kompleksa parkā, kurā līdztekus daudziem citiem sporta veidu laukumiem (piem., BMX trasei, beisbolam, skeitparkam, āra peldbaseiniem u.c.), bija astoņi augstas kvalitātes futbola laukumi – gan ar dabīgo segumu, gan ar mākslīgo, kā arī Augstākās līgas cienīgs futbola stadions ar līdzjutēju tribīnēm. Galvenokārt, spēles notika uz kāda no minētajiem 8 futbola laukumiem.

???????????????????????????????

2007.gadā dzimušajiem futbolistiem turnīrs sākās ar draudzības spēli 30.jūnija vakarā, līdz ar to, rīta pusē puiši trenera vadībā paguva apmeklēt un iepazīt arī aizraujošo Muminu pasauli (“Moominworld”), kas veidota pēc Tūves Jānsones grāmatu motīviem. 

Mārupes sporta centrs turnīrā sevi apliecināja kā stipru un cienījamu pretinieku visās vecuma grupās. Konkrētāk ar rezultātiem var iepazīties “Aura Cup” organizatoru mājaslapā.

???????????????????????????????

Treneri dalību turnīrā vērtē kā lielisku ieguvumu jaunajiem futbolistiem turpmākajā izaugsmē.

Jānis Vilkaušs, treneris