Mārupes basketbolisti nonāk uzvaras attālumā no LBL2 čempionu titulu

25.04.2016.

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas finālsērijā otro uzvaru pār basketbola klubu "Saldus" svētdien izcīnīja Mārupes sporta centra komanda. Sērija rit līdz trim uzvarām, un čempionu titulu mārupieši var izcīnīt jau nākamajā spēlē, kas trešdien notiks Saldū, informē portāls Aprinkis.lv.

Otro spēli mārupieši iesāka laukuma saimnieku cienīgi – jau pirmās ceturtdaļas nogalē viņu pārsvars pietuvojās desmit punktiem (23:14), bet otrās ceturtdaļas vidū sasniedza 13 punktus (35:22). Pārtraukumā esot, Mārupes basketbolisti bija vadībā 47:35.

sports

Situācija strauji mainījās trešajā ceturtdaļā. Mājinieki, kuri pirmajā puslaikā realizēja pusi metienu, šo desmit minūšu laikā spēja trāpīt tikai vienu metienu no 19. Un, lai gan uzbrukumā "nespīdēja" arī BK "Saldus" basketbolisti, viņi pamazām deldēja starpību un beidzot arī panāca neizšķirtu 52:52.

"Pazaudēto" spēles pavedienu mārupiešiem izdevās "atrast", sākoties ceturtajai ceturtdaļai. Šoreiz jau Saldus komanda meta neprecīzi un pieļāva daudz kļūdu, un, gūstot desmit punktus pēc kārtas, laukuma saimnieki atjaunoja iepriekšējo pārsvaru (67:56) un beigās svinēja uzvaru 72:60.

Mārupes komandas rindās rezultatīvākie bija Jānis Ramšs ar 19 punktiem, Nauris Metnieks ar 16 un Roberts Pāže ar 11 punktiem.

Jau ziņots, ka LBL otrās divīzijas finālsērijas pirmajā spēlē mārupieši izbraukumā izcīnīja uzvaru 79:62. Trešā spēle notiks 27. aprīlī Saldū. Ja mājinieki gūs uzvaru un būs nepieciešama ceturtā spēle, tā notiks 1. maijā Mārupē.