Mārupes AMK Bieriņi jaunajiem motokrosa braucējiem veiksmīgi starti Latvijas junioru čempionātā

10.05.2022.

Mārupes AMK Bieriņi jaunajiem motokrosa braucējiem veiksmīgi starti Latvijas junioru čempionātā.

Sestdien, 30.aprīlī, “Silavotiņu” mototrasē Saldū tika aizvadītas Latvijas Junioru čempionāta un Latvijas kausa klašu 1. posma sacensības motokrosā.

Klubu kopvērtējumā Mārupes AMK Bieriņi pēc 1.posma ierindojās pašā augšgalā, 1.vietā. Tā turpināt!

Šī posma sacensības bija gana apmeklētas gan no skatītāju, gan no sportistu puses. Kopumā pie starta barjeras stājās 243 motokrosa pilotu, un sacensības noslēdzās tikai 20:20 vakarā. “Apbalvošana sākās 20:30. Lai arī vēlu, taču kā komentētājs teica, šis vēl nav rekords, ir bijušas sacensības, kur pēdējie braucieni tika aizvadīti vēl vēlāk,” skaidroja sacensību organizators Aidis Herings.

Kā apgalvoja organizators, neskatoties uz garo un saspringto dienu, sacensības bija izdevušās: “Trase kāda ir, tāda nu viņa ir! Sausie laikapstākļi trasi ļoti žāvēja, bet starp braucieniem to centāmies laistīt, kas varbūt nedaudz sarežģīja situāciju. Vienmērīgi ar traktoru to nav iespējams izdarīt, bet kopumā diena aizvadīta labi.  Tiesneši, medicīniskais personāls, dalībnieki un apkalpojošais personāls savu darbiņu padarīja, par ko viņiem jāsaka liels paldies.”

REZULTĀTI

motokross