Mārupes 3x3 izlase triumfē Lietuvas čempionāta posmā

15.06.2021.

Lietuvas 3x3 basketbola čempionāta Elites grupas pamatturnīra noslēguma posmā sestdien, 12. jūnijā Marijampolē pirmo vietu izcīnīja "Bauerfeind" - Jānis Ābols, Niks Niklāvs Višņevičs, Nauris Metnieks un Lauris Bērziņš.

"Mārupe" ne tikai izcīnīja 1. vietu un pārliecinoši nodrošināja līdzdalību Elites grupas 12 komandu finālturnīrā 19. jūnijā Klaipēdā, bet arī saņēma ceļazīmi uz svētdien, 13. jūnijā turpat Marijampolē notiekošo Lietuvas 3x3 basketbola čempionāta Pro grupas sesto posmu.

"Mārupe" šajā turnīrā tika izlikti ar otro numuru, B apakšgrupā izcīnot divus pārliecinošus panākumus cīņā ar Lietuvas komandām - "Perlas VKM" (21:14) un "EIK EIK Sushi" (21:9). Ceturtdaļfinālā Latvijas kvartets ar 18:14 pārspēja Lietuvas "Biržai-KKSC", pusfinālā ar 13:7 tika pārspēts Vācijas "Düsseldorf LFDY", bet finālā ar 17:13 tika uzvarēts Lietuvas "RomeoGym".