Mārupē viesojas delegācija no Baltkrievijas

16.02.2016.

Šodien, 16.februārī, Mārupes novada Domē notika tikšanās ar Oršas apgabala (Baltkrievijā) administrācijas un uzņēmēju delegāciju. Viesu uzņemšanā piedalījās Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, priekšsēdētāja vietniece, kā arī Mārupes novada Domes administrācijas un Biedrības "Mārupes uzņēmēji" pārstāvji.

DSC_5637

Tikšanās laikā Mārupes novada Domes pārstāvji sniedza vispārēju ieskatu pašvaldības darbībā un aktuālajos jautājumos, tika sniegta informācija gan par demogrāfisko situāciju novadā, novada attīstības tendencēm, izglītības infrastruktūras attīstību, kā arī kultūrvidi un uzņēmējdarbības jomām.

DSC_5649

Arī Oršas apgabala (Baltkrievijā) administrācija prezentēja galvenos faktus par Oršas apgabalu, administrācijas darbību un uzņēmējdarbības vidi.

DSC_5657

Puses diskutēja arī par turpmāko sadarbību starp Oršas apgabala (Baltkrievijā) administrāciju un Mārupes novada pašvaldību.

Tikšanās notika pamatojoties uz 2014.gada 17.maija Mārupes novada Domes un Oršas apgabala (Baltkrievijā) administrācijas parakstīto vienošanos par sadarbību.