Mārupē notikusi Džudo diena

28.03.2019.

Sestdien, 23. martā Jaunmārupes pamatskolas sporta kompleksā Jaunmārupē tika aizvadīta „Džudo diena Mārupē”. Pasākums tika īstenots  “Mārupe – mūsu mājas 2019” projekta ietvaros ar mērķi popularizēt Mārupes jaunatnes veselīgo dzīvesveidu, fizisko kultūru un piesaistīt vairāk bērnus un jauniešus nodarboties ar Džudo kā olimpisko sporta veidu.

Džudo ieguva lielu popularitāti bērnu un viņu vecāku vidū. Pasākuma laikā iedzīvotājiem bija iespēja  iepazīt Džudo olimpisko sporta veidu, bet jauniem sportistiem uzkrāt sacensību pieredzi.

Pasākumā piedalījās ap 170 bērnu no Mārupes un citām Latvijas pilsētām. Pašiem mazākajiem bija iespēja  pamēģināt savus spēkus sumo, bet jaunie sportisti varēja  pārbaudīt un uzlabot savas džudo  prasmes sacensībās. Prasmīgākie  džudisti tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un dāvanām no atbalstītājiem, bet vecākiem bija iespēja iemūžināt bērnus īpaši izveidotā foto stūrītī Džudo stilā.

Šo tradīciju plānots iedzīvināt katru gadu un piesaistīt arvien lielāku mārupiešu dalībnieku skaitu. Nākotnē paredzēts pasākuma ietvaros organizēt starptautiskas sacensības.

Džudo kluba “Mārupe” vadītāji Andrejs Rebrovs un Konstantins Ovčinnikovs izsaka pateicību Mārupes novada domei un “Mārupe – mūsu mājas 2019” projekta komandai par atbalstu un iespēju organizēt pirmo šāda mēroga pasākumu Mārupē.

Atsevišķi gribam pateikties ģimenes restorānam “Hercogs”, SIA “Polystylex”, SIA “Fudeks”, SIA “NordePlast” un SIA “West Baltic Group”.

f