Mārupe iekļūst LBL otrās divīzijas pusfinālā

27.03.2015.

25.marta mājas spēlē pārliecinoši aizvadīts otrais puslaiks Mārupes sporta centra komandai palīdzēja gūt uzvaru pār Ventspils Augstskolas basketbolistiem Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā trešajā spēlē.

Kā vēsta potāls Aprinkis.lv mājinieki panāca pirmo vērā ņemamo pārsvaru (19:7) pirmajā puslaikā. Tiesa, tad uz piecām minūtēm komandas it kā mainījās lomām, un drīz vien no laukuma saimnieku pārsvara gandrīz nekas nebija palicis pāri (21:20). Nelielu starpību Mārupes basketbolistiem izdevās nosargāt līdz puslaika beigām (35:31).

Pēc pārtraukuma mārupieši pacietīgi un bez lieliem kritumiem audzēja rezultāta starpību. Trešās ceturtdaļas vidū tā sasniedza 13 punktus (49:36), bet piecas minītes līdz beigām bija jau plus 21, un ar šādu starpību spēle arī beidzās – 81:60.

Pa 24 punktiem uzvarētāju labā guva Toms Straudovskis un Artūrs Kramiņš, bet Nauris Metnieks izcēlās ar 11 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

Iepriekš, ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē Mārupē mājinieki piedzīvoja zaudējumu 72:90, bet otrajā mačā Ventspilī revanšējās 72:64.

Pusfināla sērijā, kas sāksies 1.aprīlī plkst.19.30 Mārupes sporta kompleksā, līdz divām uzvarām Mārupes komandas pretinieki būs basketbola klubs "Ogre", kas ceturtdaļfinālā divreiz pēc kārtas pieveica Gulbenes "Bukus".